Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose net 7:0 nušlavė „Bochum“ futbolininkus.

Leroy’us Sane 17-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Joshua Kimmichas 27-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė jį į vartų tinklą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Serge’as Gnabry 32-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas šiose rungtynės tapo 3:0.

Vassiliosas Lampropoulosas pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Robertas Lewandowskis, Joshua Kimmichas ir Maximas Choupo-Motingas antrajame kėlinyje pridėjo po įvartį ir rungtynių rezultatas tapo 7:0.