Ispanijos lygos rungtynėse susitiko trys Lietuvos krepšininkai. Pergalę šventė Lugo „Breogan“ komanda, kuri namuose  80:78 (21:17, 14:21, 23:16, 22:24) pranoko Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ ekipą.

Mindaugas Kačinas nugalėtojams per keturias minutes atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

Laurynas Beliauskas pralaimėjusiems per 7 minutes taip pat taškų nepelnė (0/1 trit.), išprovokavo 3 pražangas ir kartą prasižengė.

Laurynas Birutis per 35 minutes surinko 16 taškų (5/7 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, bet dukart prasižengė ir 4 kartus suklydo.

Nugalėtojams Džananas Musa pelnė 23 taškus, pralaimėjusiems Thomasas Scrubbas pelnė 22.