mindaugas kačinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas kačinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas kačinas“.

„Neptūnui“ teks ieškoti kito žaidėjo: su klubu jau sutaręs lietuvis galiausiai pasirinko Nyderlandus

Mindaugas Kačinas jau buvo susitaręs su Klaipėdos „Neptūnu“ ir galėjo būti ramus dėl savo ateities kitą sezoną, tačiau persigalvojo. Pranešama, kad krepšininkas apsivilks Groningeno „Donar“ klubo marškinėlius ir išvyks į Nyderlandus. Pastaruosius dvejus metus puolėjas rungtyniavo Ispanijoje, Lugo „Breogan“ komandoje. 29 metų 204 cm ūgio lietuvis taip pat yra žaidęs Lenkijoje bei Islandijoje.
2022-07-29

Ispanijos krepšinio lygoje – lietuviškų klubų pralaimėjimai

Madrido „Real“ komanda po sudėties permainų įsirašė triuškinamą pergalę Ispanijoje. Pablo Laso auklėtiniai 90:65 (26:13, 27:16, 24:16, 13:20) sutriuškino Lugo „Breogan“ su Mindaugu Kačinu. Lietuvis pralaimėjusiems per 19 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė. „Real“ klubą į priekį vedė Gabrielis Deckas, kuris nugalėtojams pelnė 15 taškų.
2022-04-17

Ispanijoje trijų lietuvių akistatoje geriausiai pasirodė Birutis

Ispanijos lygos rungtynėse susitiko trys Lietuvos krepšininkai. Pergalę šventė Lugo „Breogan“ komanda, kuri namuose  80:78 (21:17, 14:21, 23:16, 22:24) pranoko Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ ekipą. Mindaugas Kačinas nugalėtojams per keturias minutes atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė. Laurynas Beliauskas pralaimėjusiems per 7 minutes taip pat taškų nepelnė (0/1 trit.), išprovokavo 3 pražangas ir kartą prasižengė. Laurynas Birutis per 35 minutes surinko 16 taškų (5/7 dvit.
2022-03-26

Gyčio Masiulio taškai nublanko: Bilbao ekipa – sutriuškinta

Gytis Masiulis rezultatyviai debiutavo Bilbao „RETAbet“ komandoje. Tačiau Ispanijos klubas pasirengimo rungtynėse 57:88 nepasipriešino Lugo „Rio Breogan“ komandai. G.Masiulis per 17 minučių pelnė 17 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3, perėmė kamuolį, išprovokavo 4 pražangas ir kartą suklydo. Regimantas Miniotas pralaimėjusių gretose žaidė 21 minutę, įmetė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 3, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą.
2021-08-22

Nervų karą Pasvalyje laimėjusios „Pieno žvaigždės“ išlygino serijos rezultatą

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serijoje tarp Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Klaipėdos „Neptūno“ įsivyravo lygybė 1-1. Emocijų karą laimėjusios „Pieno žvaigždės“ užsikūrė trečiajame kėlinyje ir sugebėjo namuose įveikti „Neptūną“. Techninėmis ir nesportinėmis pražangomis pažymėtame mače pasvaliečiai grąžino lygybę ketvirtfinalyje kai 92:87(17:21; 23:27; 28:20; 24:19) palaužė klaipėdiečius.
2018-05-14

Įspūdinga „Neptūno“ pergalė – 37 taškų skirtumu sutriuškinti italai

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai FIBA Čempionų lygos turnyre 37 taškų skirtumu – 99:62 – sutriuškino Kapo d’Orlando „SikeliArchivi“ (Italija) ekipą ir, iškovoję septintąją pergalę, dar labiau įsitvirtino trečiojoje B grupės turnyro lentelės vietoje. Tai itin didelis „Neptūno“ žingsnis kito FIBA Čempionų lygos etapo link. Klaipėdiečiai artimiausius persekiotojus lenkia dviem pergalėmis.
2018-01-23

„Neptūnas“ Prancūzijoje pralaimėjo pačioje rungtynių pabaigoje

Nors Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai ir nukraujavę, tačiau įrodė, kad jų laidoti ar nuvertinti tikrai negalima. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Prancūzijoje vykusiose FIBA Čempionų lygos rungtynėse parodė charakterį ir gerokai patampė nervus Prancūzijos čempionams – Šalono „Elan“ krepšininkams. Neptūniečiai pergalę iš rankų paleido paskutinę rungtynių minutę, kai per ją suklydo tris kartus.
2017-12-12

Kazys Maksvytis prieš mūšį su vokiečiais: laukia sunki fizinė kova

Šiandien Klaipėdos „Neptūnas“ žais pirmąsias šio sezono FIBA Čempionų lygos rungtynes išvykoje, Vokietijoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai tarptautinį startą pradėjo dvejomis pergalėmis namuose, o šiandien, nuo 21 val. (Lietuvos laiku), bandys pratęsti pergalingą žygį dvikova su Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ekipa.
2017-10-24

Virginijus Šeškus – apie skolas, mažiausią biudžetą lygoje ir neįprastus naujokus

„Klausau“, – pasigirdo apsimiegojęs balsas kitame laido gale. Nors laikrodis rodė artėjančią darbo dienos pabaigą, vyriausiasis Prienų-Birštono „Vytauto“ treneris Virginijus Šeškus miegojo. „Tik paryčiais grįžome iš Olandijos“, – tv3.lt aiškino 50-metis krepšinio mylėtojas. Rėmėjų ieško ir treneris „Vytautas“ antradienį Nyderlanduose 77:75 nugalėjo Groningeno „Donar“. Atsakomosios rungtynės – ketvirtadienį Prienuose. „Rezultatas geras, bet norėtųsi brandesnio žaidimo“, – konstatavo V. Šeškus.