Šeštadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių VII turo rungtynėse lengvas pergales šventė šalies futbolo grandai - Madrido „Real“ ir „Barcelona“.

'Karališkasis' klubas savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 4-1 įveikė Sevilijos „Betis“ vienuolikę ir bent jau vienai dienai pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Visi 5 mačo įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o net tris iš jų pelnė šeimininkų ir Argentinos nacionalinės rinktinės puolėjas Gonzalo Higuainas.

Tuo tarpu čempionate pirmaujanti „Barcelona“ taip pat namie 3-0 pranoko Santandero „Racing“ ekipą. Katalonų gretose du kartus pasižymėjo rezultatyviausias lygos žaidėjas Lionelis Messi, kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Xavi.

„Mallorca“ - „Valencia“ dvikova baigėsi lygiosiomis 1-1.

Rezultatai:

Madrido „Getafe“ 0 - 0 „Villarreal“

„Mallorca“ 1 - 1 „Valencia“

39' [0 - 1] A. Rami

90' [1 - 1] T. Hemad (iš 11 m. baudinio)

Madrido „Real“ 4 - 1 Sevilijos „Betis“

46' [1 - 0] G. Higuain

59' [2 - 0] Kaka

69' [2 - 1] J. Molina

70' [3 - 1] G. Higuain

73' [4 - 1] G. Higuain

„Barcelona“ 3 - 0 Santandero „Racing“

11' [1 - 0] L. Messi

28' [2 - 0] X. Hernandez

68' [3 - 0] L. Messi

„Granada“ 0 - 0 Madrido „Atletico“