Įsimintiniausi Žvaigždžių dienos dėjimai: automobilis, dužusi lenta, griūtis ir 365 cm

Vasario 19-21 d. Lietuvos krepšinį sudrebins nauja šventė. Vilniuje vyks „Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyras. Jame išvysite ne tik intriguojančią kovą dėl spindinčio trofėjaus, bet ir dėjimų konkursą. LKL.lt primena keturis įsimintiniausius dėjimus per visą LKL istoriją.

Rekordas

Robertas Javtokas – turbūt efektingiausiai virš lanko skraidęs vidurio puolėjas Lietuvos krepšinio istorijoje.

Savo šoklumą „centras“ buvo užfiksavęs ir pasaulio rekordų sąrašuose. Per 2001-ųjų LKL Žvaigždžių dieną tuomet dar būdamas 21-erių Robertas įdėjo net į 365 cm aukštį iškeltą krepšį. Standartinis krepšio aukštis – 305 cm.

Taip R.Javtokas pakartojo pasaulio rekordą. Įdėjęs į krepšį jis neišsilaikė ant kojų ir griuvo priešais atsarginių suolą. Ant jo sėdėję krepšininkai pašėlo ir ėmė glėbesčiuotis su šventės herojumi.

Tais laikais tai buvo kažkas nepakartojamo.

 

Lenta

LKL žiūrovams įstrigo ir 2000-ųjų dėjimų konkursas. Po Dainiaus Miliūno dėjimo Kauno sporto halėje teko keisti krepšį.

Aukštai pašokęs Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas taip galingai sugrūdo kamuolį į krepšį, jog neatlaikė iškart sutrupėjusi lenta.

REKLAMA

Pats D.Miliūnas neiškart suprato, kad krepšio lenta skilo į daugybę šukių, kurios kaip tik krito ant jo pečių.

Netrukus jas susirinko žiūrovai, o dėjimų konkurso dalyviai tęsė pasirodymą kraudami į krepšį be įstiklintos lentos.

 

Automobilis

2015-ųjų Žvaigždžių diena įstrigo atmintyje dėl kitokių efektų. Tuomet Vilniaus „Lietuvos rytui“ atstovavęs amerikietis Travisas Leslie įdėjo į krepšį peršokęs prabangų „Mercedes“ automobilį.

Fantastišku šuoliu pasižymėjęs puolėjas tą padarė be didesnių problemų. Dėjimas nesunkiai pakluso tuomet „Oro karaliumi“ tapusiam krepšininkui.

Vėliau T.Leslie dar įdėjo per milžiną iš Ukrainos Grigorijų Chižniaką. Bet niekas kitas Lietuvoje dar nebuvo pabandęs atlikti dėjimo per automobilį.

 

Šokėja

Būta ir nebūtinai pasisekusių dėjimų. Turbūt niekada nepamiršime šmaikštaus Pauliaus Parachomiko bandymo 2007-aisiais.

Susirgusį komandos draugą pakeitęs Palangos „Naglio“ atstovas po krepšiu pasistatė šokėją ir norėjo efektingai įkrauti į krepšį peršokęs žavią merginą.

Bet P.Parachomikas nesužavėjo nei žiūrovų, nei šokėjos. Nesėkmingai atsispyręs nuo žemės puolėjas tėškėsi į šokėją ir kartu su ja griuvo ant žemės. Laimei, mergina išvengė rimtesnių sužalojimų.

Nuo to karto šokėjos atsargiau žiūri į galimybę tapti dėjimo dalyvėmis.

 

„Kidy TOUR – Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyras vyks vasario 19 – 21 dienomis Vilniuje, kur dėl 100 tūkstančių eurų prizinio fondo kausis aštuonios geriausios „Tete-a-Tete Casino-LKL” ekipos, o be geriausių šalies ekipų rungtynių žiūrovai taip pat išvys tradicines „LKL žvaigždžių dienos“ rungtis bei įspūdingą šou programą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų