Pirmąją nesėkmę Eurolygoje po penkių laimėtų rungtynių eilės patyrė Milano „AX Armani“ (5/1) komanda. Italai svečiuose 77:83 (24:21, 15:18, 15:20, 23:24) turėjo pripažinti Miuncheno „Bayern“ (2/4) krepšininkų pranašumą, kuriems tai buvo antroji pergalė paeiliui.

Turnyre nepralaimėjusi liko vienintelė komanda – visus šešis savo mačus laimėjosi Barselonos „Barcelona“.

Atkakli kova vyravo du pirmuosius kėlininius. Po didžiosios pertraukos į priekį šovė aikštės šeimininkai, surengę sėkmingą atkarpą 9:0 (47:56).

Lemiamo ketvirčio metu atsitiesę italai sugebėjo ne tik prisivyti oponentus, tačiau ir persverti rezultatą (67:66).

Visgi, netrukus vokiečiai sudavė smūgį ir pelnė 10 taškų be atsako, kas leido vėl pagerinti savo pozicijas (67:76).

Per likusias keturias minutes atkurti intrigos svečiams nepavyko ir teko patirti pirmąjį pralaimėjimą – 77:83.

„AX Armani“: Nicolo Melli 16 (6/7 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud., 8 atk. kam.), Luigi Datome 14, Konstantinos Mitoglou 13 (8 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 11, Kyle‘as Hinesas 10, Shavonas Shieldsas 6.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 20 (3/5 dvit., 2/6 trit., 8/8 baud.), Darrunas Hilliardas 17, Corey Waldenas 16 (7/7 baud.), Othello Hunteris (10 atk. kam.) ir Augustine‘as Rubitas po 9, Deshaunas Thomasas 8.