tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį iš Splito „Hajduk“ klubo atleistas Valdas Dambrauskas nutraukė tylą. Savo buvusiam klubui negalėjo itin gražių žodžių savo feisbuko paskyroje.

Pirmadienį iš Splito „Hajduk“ klubo atleistas Valdas Dambrauskas nutraukė tylą. Savo buvusiam klubui negalėjo itin gražių žodžių savo feisbuko paskyroje.

REKLAMA

Strategas padėkojo komandai ir jos sirgaliams, atsisveikino su klubu, su kuriuo praėjusiame sezone šventė triumfą Kroatijos futbolo taurės finale.

„Kad ir ką čia rašyčiau, neužteks minčių išreikšti tai, ką jaučiu...Dėkingumas, pasididžiavimas, žavėjimasis...Yra tik kelios emocijos užvaldančios mane. Buvau rojuje ir taip, galiu patvirtinti, kad jis egzistuoja ir mačiau neįtikėtiną aistrą, meilę ir „Hajduko“ šlovę“, – taip savo jautrų įrašą feisbuke pradėjo Dambrauskas.

„Niekas, ką patiriu savo gyvenime, negali su tuo prilygti. Tik noriu pasakyti, kokie dėkingi esu ir mano šeima visiems žmonėms, kurie mus palaikė šioje kelionėje... Žaidėjai (sukūrėme tai, kas mus sujungs visam likusiam gyvenimui), personalas, vadovybė ir visi klubo darbuotojai (pagarba vienas kitam, kurią turėjome, niekada nesibaigs)... Fanai... Euforija, neviltis, meilė, tikėjimas, deganti Riva... Ačiū už viską“, – dėkojo strategas.

REKLAMA

„Ačiū už galimybę prisiliesti prie šio puikaus klubo istorijos ir būti jūsų bendruomenės dalimi. Visada būsiu prisirišęs prie tavęs, visada seksiu, visada svajosiu, švęsiu, dainuosiu tavo dainas...Visada pasiilgsiu šio adrenalino jausmo rungtynių dieną, gatvėse išsirikiavusių sirgalių sveikinti atvykstančių žaidėjų, Poljudos, Torcidos šviesų prieš pat rungtynes dainuojančių Dalmacijo...

REKLAMA

Niekada to nepamiršiu! Prisiminimai niekada nebus ištrinti... Kiekvieną dieną turėjau privilegiją vadovauti šiam klubui ir tai išliks kaip vienas didžiausių pasiekimų mano gyvenime. Amžinai“, – jautriai įrašą užbaigė lietuvis.

Primename, kad šiemet V. Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ neprasimušė į UEFA Konferencijų lygos grupių etapą. Rezultatu 2:6 lemiame etape nusileido „Villarreal“.

Pačioje Kroatijos lygoje komanda šiame sezone užima ketvirtąją vietą, o praėjusiame sezone džiaugėsi sidabru.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų