Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „splito hajduk“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „splito hajduk“.

„Premier“ lygos grando ėjimas: nusipirko žaidėją iš lietuvio valdomo klubo

„Tottenham Hotspur“ komanda ruošia savo ekipą ateičiai: šiandien paskelbta, jog klubas įsigijo talentingą 16-metį kroatų gynėją. Pirmadienį „Tottenham“ paskelbė apie susitarimą su Splito „Hajduk“ komanda dėl gynėjo Luko Vuškovičiaus įsigijimo. Su naująja komanda jis pasirašė sutartį iki 2030 metų vasaros. Tiesa, 16-metis prie naujosios komandos prisijungs tik sulaukęs pilnametystės – 2025 metais.
2023-09-25

Lasickas su „Olimpija“ tapo Slovėnijos čempionais

Sekmadienį Slovėnijos lygoje čempionu tapo Justas Lasickas, kurio atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas 2:0 nugalėjo artimiausius persekiotojus „Maribor“ ir tapo nepavejami. J. Lasickas šiose rungtynėse pasirodė jau per pridėtą rungtynių laiką. Po pergalės „Olimpija“ klubas su 69 taškais lenkia „Maribor“ klubą 15 taškų.
2023-04-17

Dambrauskas prieš penktadienio rungtynes: „Išvykoje turime žaisti taip pat, kaip žaidėme „Poljud“ stadione“

Splito „Hajduk“ penktadienio vakarą žais Kroatijos lygos rungtynes su „Šibenik“ klubu. Prieš jas „Hajduk“ treneris Valdas Dambrauskas pabrėžė, kad pergalė šiose rungtynėse būtų labai svarbi. „Turime tęsti savo gerą žaidimą po pergalės prieš „Slaven Belupo“. Lengva nebus, „Šibenik“ turi kitokią komandą nei praėjusį sezoną. Tai derbis, rungtynės turi ypatingą reikšmę ir yra nepanašios į kitas. Bus sunku ir kovinga.
2022-09-09

Triuškinanti pergalė: Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ Kroatijoje nepaliko vilčių varžovams

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas vakar sugrįžo į pergalių kelią Kroatijos čempionate. „Hajduk“ namuose net 5:1 nugalėjo „Slaven Belupo“ klubą. Tiesa, ši pergalė nebuvo tokia lengva, kaip galėjo pasirodyti. „Slaven Belupo“ pirmojo kėlinio pabaigoje pirmieji pelnė įvartį ir į pertrauką išėjo pirmaudami 1:0. Verta paminėti, kad „Hajduk“ pirmajame kėlinyje nei karto nesmūgiavo į vartų plotą. Visgi, „Hajduk“ visiškai pakeitė savo žaidimą po pertraukos.
2022-09-05

Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ klubas patyrė pralaimėjimą Kroatijoje

Kroatijos lygoje antrą sezono pralaimėjimą patyrė Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. Lietuvio klubas sekmadienio vakarą išvykoje 1:2 nusileido „Osijek“ klubui. „Osijek“ dvejų įvarčių persvarą susikrovė dar pirmajame kėlinyje. Įvarčius šeimininkams įmušti pavyko 23 ir 41 minutėmis. „Hajduk“ ledus pralaužė tik 72 minutę, kuomet paskirtą baudinį realizavo Marko Livaja.
2022-08-29

Stebuklo prieš „Villarreal“ nesukūręs Dambrauskas: „Tokios rungtynės padeda mums būti geresniems“

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas šiais metais liks be Europos. Lietuvio auklėtiniai namuose nesukūrė stebuklo prieš „Villarreal“ ir šiai ekipai pralaimėjo antrą kartą. UEFA Konferencijų lygos atrankos burtai „Hajduk“ buvo negailestingi ir paskutiniame atrankos etape jiems teko „Villarreal“ išbandymas.
2022-08-26

Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ džiaugėsi pergale Kroatijoje

Kroatijos lygoje pergale džiaugtis galėjo Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“. Tiesa, ta pergalė nebuvo lengva, nes „Hajduk“ namuose 2:1 palaužė Zagrebo „Lokomotiva“ klubą. V.Dambrausko auklėtiniai gerai sužaidė pirmojo kėlinio pabaigą. 33 minutę komandos naujokas Chidozie Awaziemas išvedė šeimininkus į priekį, o po šešių minučių persvarą padvigubino Lukas Grgičius.
2022-08-22

Dambrausko auklėtiniai neatsilaikė prieš garsųjį „Villarreal“ klubą

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas ketvirtadienio vakarą žaidė UEFA Konferencijų lygos atkrintamųjų atrankos trečiojo etapo rungtynes su „Villarreal“, bet buvo priversti nusileisti ispanams 2:4. „Hajduk“ šias rungtynes pavyko pradėti puikiai, nes jau 2 minutę svečius į priekį išvedė Stipe Biukas, pasižymėjęs po Marko Livaja perdavimo. Visgi, „Villarreal“ į tai sureagavo žaibiškai.
2022-08-19

Dambrausko auklėtiniai patyrė skaudų pralaimėjimą Kroatijos derbyje

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas šeštadienio vakarą žaidė Kroatijos derbio rungtynes prieš Zagrebo „Dinamo“. Rungtynės vyko Zagrebe, o ten pergalę rezultatu 4:1 šventė šeimininkai. „Dinamo“ pagal visus statistinius rodiklius dominavo aikštėje ir tokia tendencija buvo abejuose kėliniuose. Visgi, „Hajduk“ ekipa buvo pirmoji kuri pelnė įvartį ir tai padarė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Tačiau „Dinamo“ 61 minutę rezultatą išlygino, o 64 minutę jį persvėrė savo naudai.
2022-08-14

Žygį Europoje Dambrausko treniruojama ekipa pradėjo pergalingai

Šįvakar savo žygį Europoje pradėjo Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. Kroatijos vicečempionai į Europos batalijas prisijungė nuo trečiojo UEFA Konferencijų lygos atrankos etapo, o pirmuoju jų varžovu tapo Portugalijos „Vitoria Guimaraes“ ekipa.