Du pralaimėjimus paeiliui patyrę Denverio „Nuggets“ siekė nutraukti nesėkmingą seriją Detroite ir galiausiai tai jiems pavyko. NBA čempionai Detroite 107:103 (27:23; 29:32; 25:24; 26:24) nugalėjo vietos „Pistons“.

Rungtynės sukėlė aistras jau nuo pat jų pradžių. Pirmajame kėlinyje iš aikštės už ginčus su teisėjais buvo išvarytas „Nuggets“ strategas Michaeilas Malone'as. Tačiau ne ką ilgiau aikštėje pabuvo Nikola Jokičius, kuris antrojo kėlinio pabaigoje užsidirbo antrą techninę pražangą ir taip pat išvytas iš aikštės.

Visgi N. Jokičius spėjo sužaisti 15 minučių, o per jas pelnė 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir padavė 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Reggie Jacksonas, kurio sąskaitoje – 21 taškas, 3 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Tuo tarpu rezultatyviausias pralaimėtojų gretose buvo Cade'as Cunninghamas, kuris pelnė 27 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir padavė 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“: Cade'as Cunninghamas 27 (9 rez. perd., 2 atk. kam.), Marvinas Bagley 18 (8 atk. kam., 1 rez. perd.), Jadenas Ivey 17 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), Isaiah Stewartas (11 atk. kam., 1 rez. perd.) ir Stanley Umude (1 atk. kam., 2 rez. perd.) po 11, Ausaras Thompsonas 8 (7 atk. kam.).

„Nuggets“: Reggie Jacksonas 21 (3 atk. kam., 6 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 20 (3 atk. kam., 3 rez. perd.), Christianas Braunas 15 (6 atk. kam., 2 rez. perd.), Michaelas Porteris 14 (11 atk. kam., 2 rez. perd.), Aaronas Gordonas 11 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Nikola Jokičius 9 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Zeke'as Nnaji (1 atk. kam.) 7.