Ankstyvą antradienio rytą Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ siekė pratęsti savo pergalių seriją Naujajame Orleane. Visgi šiuos planus sužlugdė Jonas Valančiūnas ir Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda, kai 129:93 (29:31; 37:22; 34:16; 29:24) sutriuškino svečius.

Abu lietuviai šiose rungtynėse pasižymėjo dvigubais dubliais. Jonas Valančiūnas nugalėtojų komandai pelnė 10 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir pridėjo 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Domanto Sabonio sąskaitoje – 10 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Brandonas Ingramas, kuris surinko 31 tašką, atkovojo 4 kamuolius ir pridėjo 3 rezultatyvius perdavimus.

Svečių komandoje rezultatyviausias buvo Harrisonas Barnesas pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius.

Visi reikalai sprendėsi per antrą ir trečią kėlinius, o per juos sukauptas rezultatas buvo 71:38. Paskutinis ketvirtis buvo tarsi formalumas.

Šiose rungtynėse nutrūko „Kings“ 6 pergalių serija, o „Pelicans“ pergalę iškovojo rekordine persvara šį sezoną.

Tiesa, ketvirtadienio rytą „Pelicans“ ir vėl priims D. Sabonio kariauną ir užbaigs šešių rungtynių seriją namuose. Tą patį vakarą Sakramento komanda žais penktąsias iš šešių išvykos rungtynių.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), Zionas Williamsonas 26 (3 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Herbertas Jonesas 18 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Naji Marshallas 11 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 10 (7 rez. perd., 7 rez. perd.), Jordanas Hawkinsas (5 atk. kam., 2 rez. perd.) ir Cody Zelleris (9 atk. kam., 2 rez. perd.) po 9.

„Kings“: Harrisonas Barnes 16 (4 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 14 (2 atk. kam.), Kevinas Huerteris (3 rez. perd.), Domantas Sabonis (10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir JaVale'as McGee (7 atk. kam., 1 rez. perd.) po 10, Malikas Monkas (5 rez. perd.) ir Colby Jonesas (1 atk. kam.) po 8.