IOC sau davė keturias savaites, kad apsispręstų dėl Tokijo žaidynių ateities

Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) davė sau keturias savaites tam, kad apsispręstų dėl Tokijo žaidynių ateities, praneša BBC žurnalistas Danas Roanas. Tą vėliau patvirtino ir pati IOC.

Pasak brito, IOC sekmadienį vakare surengė vykdomojo komiteto posėdį ir atmetė galimybę atšaukti žaidynes, turėjusias prasidėti liepos 24 d.

D. Roanas pažymi, kad Tokijo žaidynių nukėlimas keliems mėnesiams, o gal net metams yra neišvengiamas.

IOC susiduria su vis didesniu spaudimu dėl to, kad nesiima ryžtingų veiksmų ir nuolat kartoja, kad Tokijuje žaidynės vyks numatytu laiku.

Atletai organizaciją kaltina, kad yra rizikuojama jų sveikata – jie verčiami sportuoti, nors daugelyje pasaulio šalių įvedus įvairius ribojimus arba karantiną tam nėra tinkamų sąlygų, nekalbant apie pavojų sveikatai.

JAV, Slovėnijos, Didžiosios Britanijos, Norvegijos ir kitų valstybių atstovai pradėjo spausti IOC, kad ši žaidynes nukeltų.

„Tarptautinis olimpinis komitetas kartu su Tokijo olimpiados organizaciniu komitetu, Japonijos atstovai ir Tokijo miesto valdžia pradėjo detalias diskusijas ir ruošiasi užbaigti sparčiai besikeičiančios pasaulio sveikatos situaciją bei jos įtaką olimpiadai. Tuo pačiu įvertinsime ir žaidynių nukėlimo scenarijų.

Tarptautinio olimpinio komiteto nariai yra įsitikinę, kad per artimiausias 4 savaites užbaigs šias diskusijas. Mes labai vertiname atskirų šalių olimpinių komitetų ir tarptautinių sporto šakų federacijų bendradarbiavimą ir partnerystę, prisidedant prie olimpiados planavimo“, – rašoma tarptautinio olimpinio komiteto pranešime.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų