Trečiadienio vakarą Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į Europos taurės turnyro kovą su Slabožianskės „Prometey“ ekipa. Deja, Nenado Čanako auklėtiniams nepavyko atlaikyti varžovų tempo ir galiausiai teko nusileisti rezultatu 72:80 (24:12; 10:21; 17:22; 21:25).

Panevėžiečiai galingai pradėjo rungtynes, o įpusėjus kėliniu pirmavo 9 taškais. Pirmajame ketvirtyje N. Čenako auklėtiniai puikiai metė tolimus metimus, o kėlinys baigė 12 taškų persvara.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Prometey“ spurtu, pastariesiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų. Toliau vyko sunki kova, nei viena komanda negalėjo atsipalaiduoti. Prieš pat ilgąją pertrauką Slabožianskės krepšininkams pavyko priartėti vos per vieno taško deficitą (34:33).

Trečiajame ketvirtyje „Prometey“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir panevėžiečiams net su didelėmis pastangomis nepavyko aplenkti varžovų. Prieš prasidedant ketvirtajam ketvirčiui šeimininkai atsiliko 4 taškų skirtumu.

Paskutiniajame kėlinyje sužaidus 4 minutes šeimininkai vėl išsiveržė į priekį – 62:61. Tuomet svečiai įmetė 6 taškus be atsako ir truktelėjo į priekį – 67:62. Likus kiek daugiau nei 2 minutėms Benas Griciūnas priartino „7bet-Lietkabelį“ (69:70), o tada „Prometey“ laimėjo atkarpą 7:0 (77:69) ir per likusias 55 sekundes pergalės iš savo rankų nebepaleido.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 15 (3/9 tritaškiai, 3 naud. bal.), Gyorgy Golomanas 13 (10 atk. kam.), Benas Griciūnas 12 (6 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 10 (2/6 tritaškiai, 8 atk. kam.).

„Prometey“: Gianas Clavellas (3/7 tritaškiai) ir Calebas Agada (9 rez. perd., 26 naud. bal.) po 19, D.J.Stephensas 14 (8 atk. kam.), Ondrejus Balvinas 10 (8 atk. kam., 3 blk.).