Dešimtyje rungtyniauti likęs „AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Parma“ futbolininkus.

Ante Rebičius 8-ąją minutę išsilaisvinęs iš varžovų gynybos nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė AC Milan” ekipą į priekį 1:0.

Franckas Kessie 44-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Zlatanas Ibrahimovičius 60-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „AC Milan“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Riccardo Gagliolo 66-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2.

Rafaelis Leao per pridėtą rungtynių laiką įtvirtino „AC Milan“ komandos pergalę 3:1.