Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse užtikrintai 4:1 nugalėjo „Crystal Palace“ futbolininkus.

Kai Havertzas jau 8-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Christianas Pulisičius 10ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Kurtas Zouma 30-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Christianas Benteke 63-ąją minutę tiksliu smūgiu galva sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:3.

Ch.Pulisičius 78-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir įtvirtino „Chelsea“ pergalę 4:1.