REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmose varžybose Ingrida sudalyvavo dar 2005 metais,tuomet ruoštis ir sudalyvauti paskatino draugė.Sportininkė tikina,kad talismanų neturi ir nemano, kad tai gali lemti pergalę.Plačiau apie sportą, treniruotes, aprangą bei tolesnius planus skaitykite šiame interviu.

REKLAMA
REKLAMA

Kodėl pasirinkote šią sporto šaką?

Šią sporto šaką pasirinkau todėl, kad visuomet žavėjausi būtent tokiu kūnu, koks „išlipdomas“ treniruoklių salėje, tiesiog gražus tvirtas kūnas, išvystyti raumenukai. Be to, norėjau numesti šiek tiek svorio ir padailinti figūrą.

REKLAMA

Kada sudalyvavote pirmose varžybose ir kas paskatino jose dalyvauti?

Pirmose varžybose sudalyvavau 2005 metais. Tai buvo „moterų sportinio/aerobinio fitneso“ kategorija. Joms ruoštis ir jose dalyvauti paskatino draugė, kuri buvo jau ne naujokė šitame sporte ir scenoje.

Kokie svarbiausi pasiekimai 2013 metais bei kuris įsimintiniausias ir kodėl? Kokie sportiniai tikslai ir lūkesčiai?

Mano paskutinis startas buvo 2012 metais, šiuo metu nesiruošiu varžyboms,  tiesiog palaikau visa tai, kas susiję su šiuo sportu, nes tai yra mano gyvenimo būdas. Bet laimėjimų yra nemažai ir jie visi yra įsimintini bei svarbūs, nes įdėta daug pastangų, kurios buvo daugiau ar mažiau įvertintos.

REKLAMA
REKLAMA

TRENIRUOTĖS

Kokią raumenų grupę patinka treniruoti labiausiai?

Labiausiai man patinka treniruoti kojas.

Kiek kartų per savaitę sportuojate?

Šiuo metu apsiriboju 5-iais kartais per savaitę.

Parašykite mėgstamiausios/stipriausios Jūsų manymu raumenų grupės treniruočių programą.

Jei sau, tai mano programa nėra pastovi, mėgstu pratimus keisti. Tai priklauso nuo nuotaikos ir to, kaip sau tą dieną atrodau veidrodyje. Daugiau krūvio – mažiau krūvio, baziniai pratimai – izoliuoti.

Išvardykite tris mėgstamiausius pratimus. Pritūpimai su laisva štanga, „Kick back“' – spyriai atgal traukiant lyną su koja, kojų lenkimas gulint treniruoklyje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kas jus motyvuoja sportuoti?

Aš pati save motyvuoju, neįsivaizduoju savęs nesportuojančios.

Pakalbėkime apie finansus, aprangą. Kiek kainuoja kūno fitneso sportas?

Kainuoja tiek, kiek tam gali skirti. Juk galima bikinį puošti ir plastiko akutėmis, galima ir „swarovski“ kristalais, o galima ir pirkti gatavus, kurie yra tikrai brangūs. Viskas kainuoja ir reikalauja išlaidų, jei norisi atrodyti gražiau. Grimui taip pat nemažos išlaidos, kiek kainuoja, negaliu pasakyt, nes jo yra įvairių rūšių.O bendrai, tai yra brangus sportas, kuo geresnės formos – tuo brangesnis jų išlaikymas .

REKLAMA

Ar sceninės aprangos užtenka vienam sezonui?

Man asmeniškai bikinio užtekdavo vienam sezonui, kitą sezoną jau keisdavau naują bikinį, batelius esu panaudojus ir ne vienam sezonui.

Ar turite kokių talismanų, gal net varžybų aprangą, kuri jums visada atneša pergalę?

Ne. Nemanau, kad pergalės priklauso nuo kokių talismanų, gal bikinis ir gali turėti įtakos bendram vaizdui, tarkim, spalva ar geresnis iškirpimas ir panašiai, bet šiaip pergales lemia kūno paruošimas ir savęs pateikimas tą dieną .

Beje, kokie artimiausi jūsų planai sporte?

Artimiausi planai tokie patys, kaip ir šiuo metu, tai treniruotis ir treniruoti žmones.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų