NBA čempionų titulą ginanti Milvokio „Bucks“ ketvirtame kėlinyje panaikino 14 taškų pranašumą ir dramatiško mačo pabaigoje išplėšė pergalę, kuri priartino prie Rytų konferencijos finalo.

„Bucks“ išvykoje 110:107 (28:25, 19:28, 30:32, 33:21) palaužė Bostono „Celtics“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2. Šeštosios rungtynės vyks Milvokyje.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Celtics“ pirmavo 93:79, tačiau „Bucks“ po truputį artėjo, o po iš eilės sekusių Giannio Antetokounmpo ir Jrue Holiday tritaškių rezultatą išlygino – 105:105, likus žaisti 43 sekundes.

Kitoje atakoje Jaysonas Tatumas baudų metimais sugrąžino šeimininkams persvarą, bet tai buvo paskutiniai jų taškai rungtynėse.

Kitoej aikštės pusėje G. Antetokounmpo taip pat stojo prie baudų metimo linijos, bet antrąjį šūvį prametė. Vis tik kamuolį nusiėmė Bobby Portisas ir išvedė čempionus į priekį po ilgos pertraukos.

O tada savo gynybinius gebėjimus pademonstravo J. Holiday – iš pradžių jis blokavo Marcuso Smarto metimą, o kamuolys aikštę paliko nuo „Celtics“ gynėjo. Bostono ekipa prie baudų metimo linijos pasiuntė Patą Connaughtoną, kuris neklydo – paskutinei atakai „Celtics“ turėjo šešias sekundes.

Tačiau ir vėl žibėjo J. Holiday – jis perėmė kamuolį ir taip paskandino bet kokias varžovų viltis.

Nugalėtojamas G. Antetokounmpo pelnė net 40 taškų (14/22 dvit., 2/5 trit., 6/10 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių. Bostono komandai J. Tatumas surinko 34 taškus (10/18 dvit., 2/11 trit., 8/9 baud.).

„Celtics“: J. Tatumas 34, J. Brownas 26, M. Smartas 15, D. Theisas 11.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 40, J. Holiday 24, B. Portisas 14, P. Connaughtonas 13.