Grigonis gyrė Hayeso progresą ir atskleidė trenerio iškeltą tikslą Eurolygoje

2020-uosius metus Eurolygoje Kauno „Žalgiris“ (10/7) užbaigė pergalingai, kai svečiuose 74:71 (12:14, 19:23, 23:11, 20:23) palaužė Berlyno ALBA (6/10) krepšininkus ir iškovojo jau penktą pergalę iš eilės.

Šiose rungtynėse „Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai žaidė 18 taškų pelnęs Nigelis Hayesas, Joffrey Lauvergne surinko 16, o M.Grigonis pridėjo 12.

Likus žaisti 56 sekundėms Artūras Milaknis tritaškiu padidino „Žalgirio“ pranašumą iki 70:65 ir nors ALBA dar kabinosi į rungtynes, tačiau Mariaus Grigonio keturi taiklūs baudos metimai užtikrino žalgiriečiams pergalę. Po rungtynių su „Žalgiris TV“ kalbėjęs M.Grigonis džiaugėsi sėkmingai užbaigtais 2020-aisiais metais bei iškėlė hipotezę, kodėl taip pagerėjo N.Hayeso žaidimas.

„Smagu laimėti tokias rungtynes ir su penkiomis pergalėmis gerai užbaigti metus“, – sakė M.Grigonis.

Ar ALBA nustebino kažkuo gynyboje, kad pirmoje rungtynių pusėje buvo taip sunku užpulti?

Užpulti buvo sunku ir antroje pusėje, nėjo žaidimas, jų visur buvo pilna ir jie buvo gerai susikaupę bei pasiruošę ir norėjo to taško. Smagu laimėti tokias rungtynes, bet jas reikia užmiršti ir judėti toliau.

Nigelis Hayesas ėmėsi lyderio vaidmens, o pastarąjį mėnesį žaidžia trečioje pozicijoje. Kaip jūs vertinate jo progresą toje pozicijoje?

Gerai, jis labai padeda. Laimime tas penkias rungtynes, kai jis gerai žaidžia. Visada akcentuojame, kad jis mestų, nes jo labai reikia ir kai jis pataiko bei imasi ant savęs daugiau yra kur kas lengviau ir kitiems paprasčiau. Mes jam tą kartojome, pagaliau gal išgirdo. Prieš tai pas jį nebuvo draugės, dabar atvyko, tai gal šiek tiek atsipalaidavo (juokiasi, – aut. past.).

Kaip galima būtų apibendrinti pirmą Eurolygos ratą?

Gerai, treneris buvo nustatęs tikslą – 9 pergales, o turime 10. Tikrai buvo rungtynių, kurias galėjome laimėti ir galėjome tikrai turėti bent 12 pergalių, bet smagu ir taip, kaip yra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų