Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvoje minint pasaulinę Sniego dieną įpusėjo šiam renginiui skirti žiemos sporto renginiai. Pirmieji šių metų Sniego dienos renginiai jau vyko Vilniuje, Kaune, Tauragėje, Anykščiuose, Druskininkuose ir Kuršėnuose. Praėjusį savaitgalį estafetę perėmė ir Ignalinos miestas.

REKLAMA

„Nuotaika gera, nes Sniego dienos renginiuose dalyvauja daug jaunų sportuojančių žmonių. Smagu ir dėl to, jog Ignalinos sporto bazė puikiai pasiruošusi šiai šventei, - kalbėjo „Sportas visiems“ asociacijos prezidentas Bronislavas Vasiliauskas. - Turime naujai paruoštas žiemos sporto šakų trasas. Darbuotojai tai atlieka su visa širdimi, todėl susidomėjusių vaikų bei jaunimo kasmet daugėja.“

Šiųmetinė Sniego diena Lietuvoje jau sutraukė daugiau nei 1000 dalyvių. Nors pirmųjų renginių metu sniego kiekis dalyvių nelepino, organizatoriai rado kitų patrauklių sporto rungčių, kaip žiemos metu į lauką išvilioti vaikus su tėveliais. Vaikams buvo organizuotos estafetės su rogutėmis, paaugliams – snieglenčių varžybos bei kalnų sklidžių mini slapomas.

REKLAMA
REKLAMA

Ateinantį arba kitą savaitgalį, tinkamai įrengus ir atidarius dar vieną Lietuvoje naują kalnų slidinėjimo kalną, prie pasaulinės sniego dienos sportinių renginių kalendoriaus taip pat prisidės Jonava. Pasaulinės sniego dienos iniciatorius yra Pasaulinė slidinėjimo federacija, Lietuvoje renginius inicijuoja asociacijos „Sportas visiems“ ir Nacionalinė slidinėjimo asociacija.

Šiais metais sniego dienos renginiai buvo organizuojami 45 valstybėse, surengus daugiau nei 670 renginių, juose sudalyvavo daugiau kaip 600 tūkst. dalyvių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų