Graikijos grandų mūšyje pergalę įsirašė „Olympiacos“

Pergalių seriją iki trijų Eurolygoje pratęsė Pirėjo „Olympiacos“ (12/5) krepšininkai.

Jie svečiuose 84:65 (25:18, 20:14, 9:19, 30:14) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (4/13) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Pirėjo klubas rungtynes pradėjo dviemis tritaškiais paeiliui (6:0). Pastarieji toliau tęsė sėkmingą atkarpą ir netrukus turėjo 9 taškų persvarą (18:9).

Antrajame kėlinyje svečiai pratęsė spurtą iki 8-0 ir pirmą kartą mače įgijo dviženklį pranašumą (31:18). Kiek vėliau, po penkių taškų be atsako, skirtumas išaugo iki 16 taškų (39:23).

Po didžiosios pertraukos „Olympiacos“ krepšininkai atsipalaidavo, strigo puolime ir per trečią kėlinį surinko vos 9 taškus. Tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai gerokai priartėjo ir sumažino deficitą iki 3 taškų (54:51).

Ketvirtojo kėlinio viduryje svarbiu tapo Shaquielle‘o McKissico tritaškis ir Tylerio Dorsey dvitaškis, leidęs atstatyti dviženklį atstumą (68:58).

Po šio momento aikštės šeimininkams atsitiesti jau nepavyko, o galutinai svečių pergalę įtvirtino likus pusantros minutės tritaškį smeigęs Kostas Sloukas (77:61).

Rungtynes baigėsi rezultatu 84:65.

„Olympiacos“: Tyleris Dorsey (4/10 trit.) ir Shaquielle‘as McKissicas po 18, Kostas Sloukas 16 (6 rez. perd.), Sasha Vezenkovas 14 (3/4 trit.), Hassanas Martinas 7, Moustapha Fallas 4 (8 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 17 (3/6 dvit., 3/9 trit., 2/4 baud., 7 rez. perd., 6 kld.), Georgios Papagiannis 14 (11 atk. kam., 5 blk., 29 n. b.), Ioannis Papapetrou 9, Okaro White‘as ir Darylas Maconas Jr. po 7.