Pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (23/9) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 81:73 (16:17, 17:21, 24:10, 24:25) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (11/21) komandą.

Artūras Gudaitis pralaimėjusiems per 21 minutę pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 2/2 baud.), sugriebė 6 kamuolius, rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, perėmė 4 kamuolius, bet prasižengė 4 kartus ir suklydo 1 sykį.

Marius Grigonis pralaimėtojų gretose per 17 minučių pelnė 8 taškus (0/1 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet prasižengė 3 kartus.

„Panathinaikos“ pirmavo didžiąją dalį pirmosios mačo pusės ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 38:33.

Tačiau trečiąjį kėlinį „Olympiacos“ pradėjo atkarpa 8:1 ir antroje mačo pusėje nei karto neatsiliko.

Paskutinę mačo minutę Tarikas Blackas įmetė dvitaškį su pražanga, kuriuo didino „Olympiacos“ pranašumą 81:73 ir įtvirtino pergalę.

Pirėjo komanda šiuo metu Eurolygoje pirmauja, bet dar nėra užsitikrinusi pirmosios vietos. Tuo tarpu „Panathinaikos“ žaidžia tik dėl garbės.

„Olympiacos“: Tarikas Blackas 21 (7/8 dvit.), Aleksandaras Vezenkov 19, Thomas Walkupas 11 (7 atk. kam., 13 rez. perd.), Moustapha Fallas 8 (4 atk. kam.), Giannoulis Larentzakis 5, Shaquielle McKissicius 5, Kostas Sloukas 5.

„Panathinaikos“: Paris Lee 15 (5 rez. perd.), Dwayne Baconas 14 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Artūras Gudaitis 12 (6 atk. kam.), Marius Grigonis 8, Lefteris Mantzoukas 8, Derrickas Williamsas 8, Georgiosas Papagiannis 4.