BEKO-LKL čempionate „Žalgirio“ (12-1) ekipa namuose po atkaklios kovos 82:78 (17:16, 21:21, 19:23, 25:18) palaužė „Pieno žvaigždžių“ (6-8) krepšininkus.

Nors rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo Artūras Milaknis, tačiau iškarto du taškus pridėjo Osvaldas Olisevičius (3:2). Po Laimono Kisielius dvitaškio pasvaliečiai persvėrė rezultatą savo naudai (5:6). Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (9:9). Bėgant ketvirčiui komandos toliau keitėsi sėkmingomis atakomis (13:13). Po pirmųjų dešimties minučių minimalią persvarą turėjo žalgiriečiai – 17:16.

Tomas Dimša antrą kėlinį pradėjo dvitaškiu, tačiau į jį tolimu metimu atsakė L. Kisielius ir išlygino rezultatą (19:19). Dar po du taškus pridėjo Evaldas Kairys ir Aidas Viskontas padidindamas „Pieno žvaigždžių“ pranašumą iki 4 taškų (19:23). Artūras Milaknis tritaškiu išvedė komandą į priekį (30:28). Prieš ilgąją pertrauką minimaliu skirtumu pirmavo „Žalgiris“ – 38:37.

Trečiąjį kėlinį „Pieno žvaigždės“ pradėjo spurtu 9:0 ir nutolo (40:49). Darius Songaila pridėjo du dvitaškius iš eilės (44:49). „Žalgiris“ po truputį mažino skirtumą (48:54). Tačiau pasvaliečiai taip pat atsakė taškais ir po trijų kėlinių priekyje vis dar buvo „Pieno žvaigždės“ – 57:60.

Kėlinį dvitaškiu su pražanga pradėjęs Paulius Jankūnas išlygino rezultatą (60:60). Po kelių atakų „Pieno žvaigždės“ persvarą susigrąžino (62:67). Ekipoms pradėjus keistis taškais „Žalgiris“ vis dar turėjo trijų taškų deficitą (68:71). P.Jankūnas dar kartą rungtynėse įvedė lygybę, o vėliau ir suteikė kauniečiams pranašumą (73:72). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei „Pieno žvaigždės dar pabandė naudoti pražangų taktiką, bet jai nepasiteisinus, iki pat kėlinio pabaigos bent minimalią persvarą išlaikę Kauno krepšininkai šventė pergalę – 82:78.

Žalgiris“: Paulius Jankūnas 13 tšk. (8 at. kam.), Artūras Milaknis 12 tšk., Lukas Lekavičius 12 tšk., Robertas Javtokas 10 tšk. (6 at. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 13 tšk., Aidas Viskontas 13 tšk. (5 rez. perd.), Evaldas Kairys 13 tšk. (5 at. kam.), Gytis Sirutavičius 11 tšk.