Antradienį Europos moterų krepšinio taurės turnyro pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse Venecijos „Umana Reyer“ (Italija) su Gintare Petronyte namuose 57:61 (20:8, 17:20, 6:20, 14:13) pralaimėjo titulą ginančiai Valensijos „Valencia BC“ (Ispanija) ekipai.

Šeimininkės įspūdingai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje turėjo 14 taškų persvarą (20:6). Antrajame kėlinyje „Umana Reyer“ buvo išbarsčiusios beveik visą persvarą (31:28), tada spurtavo 6:0 ir susigrąžino solidesnį pranašumą. Lemiamas rungtynių lūžis įvyko po pertraukos. Valensijos krepšininkės surengė spurtą 15:4 ir perėmė iniciatyvą.

Ketvirtajame kėlinyje „Umana Reyer“ atsitiesė ir persvėrė rezultatą (57:56) likus žaisti 2 min. 22 sek. Per likusį laiką šeimininkės prametė 3 metimus ir padarė klaidą, o Bec Allen tritaškis bei Celeste Trahan-Davis baudos įtvirtino „Valencia BC“ pergalę.

G.Petronytė aikštėje praleido 4 min. 12 sek. ir rungtynes baigė su nuliais visose statistinėse grafose.

Atsakomosios rungtynės Valensijoje vyks kovo 20 d. Ten „Umana Reyer“ reikės pergalės bent 5 taškų skirtumu, norint patekti į pusfinalį.