Tragiškai kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (7/7) patyrė septintąją nesėkmę Europos taurės turnyre – neturėjo didelių šansų išvykoje prieš A grupės lyderius Badalonos „Joventut“ (12/3).

Nenado Čanako auklėtiniai varžovams nusileido 50:65 (15:24, 17:12, 7:22, 11:7).

50 pelnytų taškų – prasčiausias šio sezono „Lietkabelio“ rezultatas. Kovą dėl kamuolių „Lietkabelis“ pralaimėjo 24:39.

„Lietkabelis“ ispanų klubui priešinosi du kėlinius, po kurių turėjo keturių taškų deficitą, bet sugriuvo trečiajame.

Per pirmas aštuonias trečio ketvirčio minutes „Lietkabelis“ sukrapštė vos 2 taškus, kai „Joventut“ – 15. Tai ispanams leido susikrauti dviženklį pranašumą, kurį jie išlaikė iki mačo pabaigos.

Trečią kėlinį panevėžiečiai galiausiai pralaimėjo 7:22 ir deficitas išaugo iki 19 taškų.

Pirmąjį šių ekipų susitikimą Panevėžyje „Lietkabelis“ buvo laimėjęs 87:77.

„Joventut“: A. Tomičius 14, B. Paulas 12, V. Brodzianskis 11.

„Lietkabelis“: D. Gagičius 12, K. Beržinis 8, G. Orelikas 7, K. Žemaitis 6.