Šeštadienį Dohoje (Kataras) finišuoja netradicinio formato paplūdimio tinklinio turnyro „King of the Court“ finalinis etapas. Iki pat finalo nukeliavusi lietuvė Gerda Grudzinskaitė su vokiete Chantal Laboureur užėmė ketvirtąją vietą.

Finalo, kuriame varžėsi penkios stipriausios komandos, pirmajame etape G. Grudzinskaitė ir Ch. Laboureur surinko 6 taškus ir užėmė trečiąją vietą. Pasirodymą po šio etapo baigė čekės Barbora Hermannova ir Marie-Sara Štochlova.

Deja, antrajame finalo etape lietuvės ir vokietės duetas tenkinosi tik 2 taškais ir savo pasirodymą baigė. Vos tašku daugiau surinko prancūzės Alexia Richard ir Lezana Placette. Šiame etape dominavo vokietės Sarah Schneider ir Sandra Ittlinger (15 tšk.) bei latvė Anastasija Kravčenoka su australe Phoebe Bell (14 tšk.).

Lemiamame, trečiajame, finalo etape varžovėms vilčių nepaliko ir turnyro čempionėmis tapo vokietės S. Schneider ir S. Ittlinger (15 tšk.). Antrąją vietą užėmė prancūzės A. Richard ir L. Placette (5 tšk.), trečiąją – A. Kravčenoka ir P. Bell (2 tšk.).

Primename, kad G. Grudzinskaitė turnyre turėjo startuoti su Ieva Dumbauskaite, bet pastaroji dėl teigiamo COVID-19 testo buvo priversta izoliuotis. Dėl tos pačios priežasties iširo ir dar keletas porų, todėl likusios žaidėjos buvo suskirstytos į naujus duetus.

„King of the Court“ varžybos vyksta netradiciniu formatu. Komandos yra suskirstomos į grupes ir jos žaidžia pasikeisdamos. Pora, laimėjusi tašką, lieka aikštėje, o pralaimėjusias pakeičia kita pora. Taip komandos rotuojasi kol baigiasi laikas.

Bendrą „King of the Court“ finalinio turnyro prizų fondą sudaro 325 tūkst. JAV dolerių.