Ketvirtadienio vakarą reguliarųjį sezoną užbaiginėjo ir Kauno „Žalgirio“ (18/15) likimą sprendė dvi Eurolygos ekipos. Graikijoje į kovą stojo vietą Eurolygos atkrintamosiose varžybose vietą jau užsitikrinusi Pirėjo „Olympiakos“ (24/10) ir dėl išlikimo su kauniečiais kovojanti lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (18/16).

Po įnirtingos kovos rezultatu 86:78 (19:11; 26:22: 21:22; 20:23) lietuviškoji „Baskonia“ suklupo prieš graikus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie „Baskonia“ krepšininkams pirmųjų taškų neleido pelnyti net keturias minutes. O patys šeimininkai pasinaudojo proga, kad svečiams nesiseka ir didino savo persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo (19:11).

Antrajame kėlinyje Vitorijos krepšininkai atsigavo ir ėmė artėti prie graikų. Nors vienu momentu komandas skyrė vos vienas taškas,  „Olympiakos“ susiėmė ir po dviejų kėlinių pirmavo (45:33).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje atstumas tarp komandų tapo didžiausiu rungtynėse – 17 taškų (72:55).

Nepaisant to, svečiai iš Ispanijos baltos vėliavos nekėlė. Šie ketvirčio pabaigoje priartėjo iki 7 taškų (80:73).

Netrukus Pirėjo klubas atsakė keturiais taškais be atsako ir galutinai padėjo tašką susitikime (84:73). Šie jį laimėjo 8 taškų persvara – 86:78.

„Olympiacos“: Aleksandras Vezenkovas 23 (2/8 tritaškiai, 10 atk. kam., 31 naud. bal.), Kostas Papanikolaou 16 (4/5 tritaškiai, 9 atk. kam., 24 naud. bal.), Kostas Sloukas 15 (6 rez. perd.), Shaquielle‘as McKissicas 9.

„Baskonia“: Markusas Howardas 29 (7/15 tritaškiai), Rokas Giedraitis 13 (8 atk. kam.), Dariusas Thompsonas 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Vanja Marinkovičius 9 (2/6 tritaškiai).