Gautas išpirkas už jaunimą lyderiams metantis Jarutis prašo vilniečių kantrybės

Vilniaus „Rytas“ turėjo nuryti dar vieną karčią piliulę, kai klubo piramidės auklėtinis Marekas Blaževičius už išpirką persikėlė į Kauno „Žalgirį“. Tačiau jau netrukus sostinės ekipos sirgalius gali pasiekti džiugios naujienos – „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis prašo kantrybės.

Antradienį jis dalyvavo traukiant „Hoptrans 3x3“ turnyro burtus, bet likusią dieną užėmė kur kas rimtesni reikalai.

Pirmadienį į Kauną persikėlęs M. Blaževičius tapo trečiuoju jaunuoju „Ryto“ žaidėju, šią vasarą palikusiu sostinę. Prieš tai tą patį padarė Deividas Sirvydis ir Ąžuolas Tubelis.

„Belieka palinkėti jam sėkmės. Jis eina savo keliu, mes savo, – apie M. Blaževičiaus sprendimą sakė R. Jarutis. – Tai yra sutartys, kurias radau atvykęs. D. Sirvydžio atveju taip pat buvo pasirinkimas, su M. Blaževičiumi ta pati situacija, o Ąžuolo Tubelio sutartis yra įšaldyta, jis pasirinko mokslus.

Žiūrime į šią situaciją teigiamai, žaidėjai eina į kitą lygį. Žinoma, norėtume, kad jie liktų ir džiugintų mūsų sirgalius, žaistų Vilniuje. Bet rinka ir ekonomika diktuoja savo sąlygas“.

Neoficialiomis žiniomis už M. Blaževičių gauta 120 tūkst. eurų išpirka, už D. Sirvydį – 200 tūkst. R. Jarutis neslepia, kad šie pinigai bus panaudoti siekiant išlaikyti Arną Butkevičių ir Eimantą Bendžių.

„Tai normali praktika. Gautos išpirkos yra naudojamos kito sezono komplektacijai. Uždarant kai kuriuos kitus finansinius klausimus.

Visa detali informacija bus labai greitu laiku. Yra detalės, kurioms turime dar pakankamai laiko“, – šyptelėjęs ir žvilgtelėjęs į laikrodį atsakė R. Jarutis.

Į šį jis žvalgosi neatsitiktinai – su A. Butkevičiumi ir E. Bendžiumi sutartis galima pratęsti iki liepos 1 d. Tad liko mažiau nei pusdienis.

„Rytas“ greitai suprato, kad negalės įvykdyti numatytų finansinių įsipareigojimų ir siūlė žaidėjams ne tokias pelningas, bet ilgalaikes sutartis.

Neoficialiomis žiniomis A. Butkevičius linksta prie likimo Vilniuje. Apie tai turėtų būti pranešta šiandien, birželio 30 d.

Sudėję visus taškus ir surinkę norimus lietuvius, „Ryto“ vadovai ir treneris Donaldas Kairys pradės aktyviai ieškoti užsieniečių.

REKLAMA

„Prioritetas dabar yra susikomplektuoti lietuvius žaidėjus, o legionieriams ateis laikas. Nors jau tuoj liepos mėnesis, kainos yra truputį per aukštos, kad galėtume konkuruoti su kitais.

Treneris turi nemažą sąrašą užsieniečių, stebime ir kalbamės. Pats treneris daug bendrauja ir renka informaciją“ – teigė R. Jarutis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų