Jonas Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį ir buvo tarp rezultatyviausių Memfio „Grizzlies“ (14-14) krepšininkų, kurie iškovojo triuškinančią pergalę NBA pirmenybėse.

Lietuvio klubas namie 122:94 (24:27, 37:26, 28:22, 33:19) nušlavė vieną iš čempionato lyderių ir favoričių Los Andželo „Clippers“ (23-11).

J. Valančiūnas per 25 minutes pelnė 16 taškų (5/12 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 15 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

Pagal sugriebtus kamuolius uteniškis buvo geriausias mačo žaidėjas.

„Grizzlies“ atitrūko antroje rungtynių pusėje, kai surengė du spurtus. Pirmojo metu trečiame kėlinyje šeimininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir pabėgo 82:65.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Clippers“ dar sumažino skirtumą iki vienženklio, bet tada Memfio ekipa dar kartą spurtavo 20:6 ir laimėtojas jau nekėlė klausimų – 112:89.

„Grizzlies“ gretose rezultatyviausias buvo nuo suolo pakilęs ir vos per 15 minučių 20 taškų pelnęs Tyusas Jonesas.

Tuo metu „Clippers“ žvaigždės Kawhi Leonardas ir Paulas George’as kartu sukrapštė vos 30 taškų.

„Grizzlies“: T. Jonesas 20, D. Brooksas 19, J. Valančiūnas ir J. Morantas po 16, K. Andersonas 13, G. Allenas 10, B. Clarke’as ir J. Winslow po 9.

„Clippers“: K. Leonardas 17, S. Ibaka ir P. George’as po 13, R. Jacksonas 12.