REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Siekdama sudaryti strateginį planą, Lietuvos plaukimo federacijos vadovybė vertina plaukimo infrastruktūros būklę ir plečia federacijos narių skaičių. Trečiadienį per LPF vykdomojo komiteto posėdį Šiauliuose buvo pritarta dviejų naujų priėmimui į federaciją, patvirtinta šalies rinktinės sudėtis treniruotėms Lietuvoje ir užsienyje, aptarta plaukimo trenerių tobulėjimo programa ir artėjantis seminaras Kaune, teigiama pranešime spaudai.

REKLAMA
REKLAMA

„Lankome Lietuvos plaukimo centrus, vertiname jų būklę ir rengiame strategiją, kaip šalies miestai galėtų geriausiai išnaudoti bendradarbiavimą ir kitas galimybes vystant plaukimą – ne tik sportine, bet ir socialine prasme“, – sakė LPF prezidentas Tomas Kučinskas.

REKLAMA

LPF atstovai buvo susitikę su Šiaulių miesto vadovais, plaukimo mokyklos „Delfinas“ administracija, aptarė plaukimo sporto problemas ir perspektyvas mieste. Be to, Lietuvos plaukimo federacija į savo gretas priėmė 2 naujus juridinius narius: Kėdainių „Aušros“ sveikatingumo ir sporto pagrindinę mokyklą ir Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centrą.

REKLAMA
REKLAMA

„Juo daugiau turėsime narių, juo daugiau bus galimybių bendradarbiauti ir stiprinti plaukimo programas“, – sakė T.Kučinskas.

Lietuvos plaukimo rinktinės vyriausiasis treneris Žilvinas Ovsiukas LPF vykdomajam komitetui papasakojo, kaip rengiamasi įvairioms tarptautinėms varžyboms, kurių svarbiausios - Europos ir pasaulio jaunių čempionatas, Europos jaunimo olimpinis festivalis, Universiada ir pasaulio suaugusiųjų čempionatas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ž.Ovsiukas informavo, kad pasaulio čempionato, kuris prasidės liepos pabaigoje Barselonoje, normatyvus yra įvykdę 8 Lietuvos plaukikai: Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis, Mindaugas Sadauskas, Danas Rapšys, Raminta Dvariškytė, Ugnė Mažutaitytė, Jūratė Ščerbinskaitė ir Povilas Strazdas. Galutinė rinktinės sudėtis paaiškės po Lietuvos čempionato, kuris vyks birželio 27-29 d.

REKLAMA

LPF vykdomasis komitetas patvirtino Ž.Ovsiuko pateiktas Lietuvos rinktinės sudėtis treniruočių stovykloms Lietuvoje ir užsienyje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų