„Leicester City“ Anglijos FA taurės finale minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Londono „Chelsea“ futbolininkus ir pirmą kartą klubo istorijoje tapo šio turnyro nugalėtojais.

Jamie Vardy 16-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Caglaras Soyuncu 43-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Youri Tielemansas 63-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Leicester City“ į priekį 1:0.

Benjaminas Chilwellas 78-ąją minutę atliko smūgį galva į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Masonas Mountas 87-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultato išlyginti nepavyko.

B.Chilwellas 89-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.