FIBA smogė iš peties: Lietuvos rinktinė pašalinta iš Europos krepšinio čempionato

FIBA nusiteikusi dar pakovoti dėl įtakos Europoje – penktadienį daugelis stipriausiųjų žemyno krepšinio lygų atstovų gavo laiškus, kuriuos rašoma, kad dėl klubų sprendimo rinktis „ne mūsų organizuojamą turnyrą“ buvo priimtas sprendimas šalinti tų klubų šalių rinktines iš FIBA organizuojamų turnyrų.

68

Skelbiama, kad tokius laiškus gavo Lietuva, Slovėnija, Kroatija, Serbija, Juodkalnija, Makedonija, Rusija, Ispanija, Bosnija ir Hercegovina, Italija, Graikija, Lenkija, Turkija ir Izraelis. Tai yra, tos šalys, kurių klubai jau pasirašė kontraktus su Eurolygos turnyrą organizuojančia organizacija.

FIBA tokį sprendimą priėmė dėl to, kad minėtų šalių klubai nusprendė kitą sezoną žaisti Eurolygos organizuojamame Europos taurės turnyre, o ne FIBA Čempionų lygoje. Vilniaus „Lietuvos rytas“ su Europos taurės organizatoriaus pasirašė trejetų metų kontaktą, rašo www.krepsinis.net.

Tiesa, federacijos iki balandžio 20 dienos gali pateikti įrodymus, jog yra nieko dėtos bei taip išsigelbėti nuo suspendavimo. Italijos krepšinio federacija žengė iš pirmo žvilgsnio protingą žingsnį, kai atsiribojo nuo šalies pirmenybių ir jose dalyvaujančių klubų, bet FIBA ją vis tiek tiek pašalino iš pirmenybių.

REKLAMA

SKAITOMIAUSIAS STRAIPSNIS:

Internetas ūžia: Jankūno siena, nesuvaidintas sidabras ir Kalniečio ašaros

Visiška nesėkmė: nevykęs užsienio žurnalisto interviu su Mantu Kalniečiu


Tiesa, laiške, kurį gavo Slovėnijos krepšinio federacija, ir kurios kopiją čia matote, FIBA „suteikia šansą pasiaiškinti“ 2016 balandžio 20-ąją vyksiančio susitikimo metu.

 

(68 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Internautų memai apie Lietuvos krepšinio rinktinės kelią „Eurobasket 2015“


Rašyti komentarą...
a
audrius
2016-04-16 08:53:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na cia tik pradzia...niekas nesibaige:) pasalinti visi europos krepsinio grandai is eurobasketo :D :D :D...
Atsakyti
0

A
Algis
2016-04-16 10:11:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Joooo - FIBA proto viršūnė - nusikapoti visas šakas ant kurių pati sėdi. Europos krepšinio čiampionate loš Mumba Jumba genčių komandos. Debilai.
Atsakyti
0

j
juokdariai
2016-04-16 13:33:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kas ziures tada sita cempionata :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų