Favoritai klydo „Aurum 1006 km“ lenktynių treniruotėje – „Porsche“ kliudė atitvarą

Aurum 1006 km“ lenktynėse čempionų titulą gins „Circle K miles Plus Racing Team“, bet pirmoji treniruočių dieną jiems buvo permaininga.

Trasą įveikinėdamas vairuotojas Julius Adomavičius patyrė gedimą. 2020-aisiais absoliučioje įskaitoje jis tapo nugalėtoju.

„Neįsivertinau trasos, padariau kvailą klaidą, yra slidu kai kuriose vietose. Šiek tiek paliečiau atitvarus. Nieko, stipriai nieko nepažeidėme, važiuot tikrai važiuosim. Manau, kad viskas bus tvarkoje. Šiek tiek liūdna, kad padariau tokią kvailą klaidą“, – sakė J. Adomavičius.

Tiesa, Porsche GT3 CUP II gedimas buvo pašalintas labai greitai ir automobilis sugrįžo į trasą dar tos pačios treniruotės metu.

„Nebuvo didelis gedimas, pažeistas tik priekis. Mūsų variklis yra gale, tad super didelių pažeidimų neturime. Tikimės, kad automobilis bus 100 proc. pajėgus lenktynėse“, – pasakojo J. Adomavičius.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Favoritai klydo treniruotėje – „Porsche“ kliudė atitvarą

Kalbėdamas apie išaugusią konkurenciją favoritų vairuotojas pripažino, kad šiemet laimėti bus sunkiau.

„Šiemet yra trečdaliu daugiau automobilių nei pernai, išaugo konkurencija. Bus sunkiau, bet mes mėgstame varžytis. Laukiame lenktynių ir tikimės, kad bus įdomu ne tik mums, bet ir žiūrovams“, – sakė J. Adomavičius.

Ne pirmus metus aukštus rezultatus demonstruojanti komanda puikiai žino žiedinių lenktynių specifiką. Taip pat, taktika irgi jau išgvildenta.

„Reikia būti pakankamai protingam, atsargiam, bet išlikti greitam. Tai yra ilgų distancijų varžybos, bet klaida gali kainuoti labai daug. Esminis tikslas ir yra važiuoti taip. Treniruotėse klaida nėra tokia skaudi kaip varžybose“, – aiškino J. Adomavičius.

Pilnas pokalbis su J. Adomavičiumi – naujienos viršuje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų