Ant „drag'o“ starto linijos Palangoje – ir amerikietiška galia

„Aurum 1006 km“ lenktynėse susirinko ir „drag'o“ entuziastai. Ketvirtadienį dalyviai važiavo kvalifikacijoje, o nuo 19 val. laukia finalas.

„Galima sakyti, kad pirmos kelios sekundės nulemia visą „drag'o“ eigą“, – taip paprastai „drag'o“ specifiką apibūdino vienas iš dalyvių.

Išties, čia viskas priklauso nuo reakcijos, greičio ir automobilio. Manevringumo čia tikrai nereikia.

„Starto momentu svarbiausia yra reakcija. Taip pat, sukibimas“, – esminiais gero starto elementais dalinosi vienas iš vairuotojų.

Tačiau kaip tinkamai paruošti mašiną būtent „drag'ui“?

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Drago varžybos „Aurum 1006 km“ lenktynėse

„Mašina turi būti lengvesnė, reikia ją paruošti tinkamai. Išvažiuojame galime sakyti su kasdieninėmis mašinomis, tad labiau mėgaujamės būdami čia“, Œ– pasakojo pašnekovas.

Tiesa, „drag'e“ gausu ir vadinamųjų „muscle car“ automobilių iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jos sveria labai daug, bet tai kompensuoja įspūdingais varikliais.

„Amerikietiškos mašinos turi savo šarmą, gatvėje visada pritrauksi dėmesį. Vokišką mašiną galime pamatyti kasdien. O tokio šarmo, kaip šis automobilis turi, vokiškos negali pasiūlyti, – sakė vienas iš dalyvių. – Kolegos važiuoja sverdami pusantros tonos, o mano automobilio galas sveria vien 2 tonas. Jį išjudinti reikia tikrai daug galios.“

Visą reportažą stebėkite naujienos viršuje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų