Sekmadienį Alytuje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė antrą kartą per ketverias dienas susitinka su Estijos nacionaline komanda. Rungtynes geriau pradėjo estai, kurie pirmavo 19:12, tačiau pirmojo ketvirčio pabaigoje lietuviai pradėjo mažinti atsilikimą ir perėmė iniciatyvą.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose po dviejų kėlinių rungtyniauja Ignas Brazdeikis ir Lukas Lekavičius, kurie surinko po 8 taškus.

Antrojo ketvirčio pabaigoje perėmęs kamuolį I. Brazdeikis pasileido į greitą puolimą ir Alytuje gausiai susirinkusius aistruolius pradžiugino akrobatiniu dėjimu nugara į krepšį.

Iš karto po šio epizodo Estijos rinktinės treneris paprašė minutinės pertraukėlės. Pirmoje rungtynių pusėje dvigubą Lietuvos ir Kanados pilietybę turinčiam I. Brazdeikiui taip pat pavyko pelnyti tritaškį su varžovo pražanga.

Ne mažiau aktyvus su Kauno „Žalgiriu“ šią vasarą kontraktą pasirašęs krepšininkas buvo ir antroje rungtynių pusėje bei toliau varė varžovus į neviltį savo aštriais reidais.

Iš viso šiose rungtynėse gynėjas surinko 16 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo tris kamuolius ir buvo rezultatyviausias krepšininkas savo ekipoje.

Įspūdingą lietuvio dėjimą žiūrėkite straipsnio viršuje.