Londono „Tottenham“ komanda Anglijos FA taurės aštuntfinalyje 0:1 turėjo pripažinti „Sheffield Utd“ futbolininkų pranašumą.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Richarlisonas 29-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Ismaila Coulibaly 42-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Ilimanas Ndiaye 79-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Sheffield Utd“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Ivanas Perišičius 90-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

„Tottenham“ šiame susitikime iš viso atliko net 17 smūgių, kai tuo tarpu „Sheffield Utd“ dvigubai mažiau – 7.

Tuo tarpu „Manchester United“ klubas taurės aštuntfinalyje namuose 3:1 nugalėjo Londono „West Ham United“ futbolininkus.

Marcelis Sabitzeris 6-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Alphonse‘as Areola sėkmingai atrėmė kamuolį.

Alejandro Garnacho 41-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Tomas Součekas

51-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau Davidas De Gea sėkmingai apgynė saugomus vartus. Saidas Benrahma 54-ąją minutę pasiuntė tiksliai kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „West Ham“ ekipą į priekį 1:0.

Nayefas Aguerdas 77-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo jau lygus 1:1.

Galiausiai Alejandro Garnacho 90-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Man Utd“ naudai 2:1.

O Fredas 95-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime, o „Man Utd“ iškovojo pergalę rezultatu 3:1.