„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus ir įsirašė tris taškus.

Per pirmąjį kėlinį įvarčių pelnyta nebuvo, bet Darwinas Nunezas po pertraukos 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus. Tiesa, VAR buvo užfiksuota pražanga, o įvartis neįskaitytas.

Galiausiai šeimininkai į priekį įsiveržė, kai Virgilis Van Dijkas 73-ąją minute puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir  „Liverpool“ pirmavo 1:0.

O Mohamedas Salahas 77-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0.

Kitame mače pergalę šventė ir čempionato lyderis Londono „Arsenal“ , kuris namuose 4:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekš įsiveržė, kai Bukayo Saka 40-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Netrukus Gabrielis Martinelli per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Martinas Odegaardas 71-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rungtynių rezultatas tapo jau 3:0.

O galiausiai vėl G.Martinelli 80-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino „kanonierių“ pranašumą 4:0.