tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvai gavus teisę du metus iš eilės organizuoti Europos U20 merginų krepšinio čempionatus, šiandien pristatyti miestai, kuriuose bus vykdomos varžybos.

Lietuvai gavus teisę du metus iš eilės organizuoti Europos U20 merginų krepšinio čempionatus, šiandien pristatyti miestai, kuriuose bus vykdomos varžybos.

REKLAMA

2023 m. turnyras vyks Klaipėdoje ir Vilniuje. Finalinis šio čempionato etapas numatomas Klaipėdoje.

2024 m. Europos dvidešimtmečių merginų čempionatas bus organizuojamas taip pat Klaipėdoje ir Vilniuje, o kovos dėl medalių vyks bei čempionės paaiškės Vilniuje. Šiame čempionate Lietuvai atstovaus 2004 m. gimimo krepšininkių karta, kuri su Juste Jocyte priešakyje praeitą vasarą iškovojo Europos U18 čempionato aukso medalius.

Vilnius labai džiaugiasi, kad šie čempionatai du metus iš eilės vyks mūsų mieste ir kitais metais turėsime finalus sostinėje. Vilniaus miesto savivaldybė labai nuosekliai palaiko, remia ir prisideda prie moterų, merginų ir mergaičių krepšinio vystymo, – kalbėjo Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Valdas Benkunskas. – Mes puikiai suprantame, kad rezultatai sporte prasideda nuo mažųjų sportininkų, kurie turi turėti geras salygas, gerus trenerius, turi turėti visą sistemą, kaip pasiekti aukštus sportinius rezultatus. Viltingai žiūrime į ateinančius U20 čempionatus. Tikime, kad Klaipėdoje bus pasiektas aukščiausias rezultatas, o Vilniuje kitais metais jį pavyks pakartoti.“

Spaudos konferencijoje per nuotolinį ryšį kalbėjęs Klaipėdos miesto savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas pritarė Vilniaus atstovų išsakytoms mintims. „Mums nekyla abejonių dėl merginų ir moterų krepšinio galimybių ir potencialo. Turėdami tokį potencialą, tokį įdirbį ir tokią kartą, būtų nuodėmė praleisti tokią progą ir ja nepasinaudoti. Linkiu, kad visi Lietuvoje organizuojami čempionatai sutrauktų žiūrovų minias, o dėl mūsų žaidėjų azarto aš nė kiek neabejoju. Tikiu merginomis, tikiu Lietuvos moterų krepšiniu, kuris šiuo metu šauna į viršų,“ – sakė Klaipėdos miesto meras.

REKLAMA

„Dėkoju Vilniaus ir Klaipėdos miestų vadovams, sutikusiems bendradarbiauti organizuojant du Europos dvidešimtmečių merginų čempionatus iš eilės. Šiemet finalinės čempionato kovos vyks Klaipėdoje, o kitais metais čempionės paaiškės Vilniuje,“ – spaudos konferencijoje pažymėjo Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas.

REKLAMA

Spaudos konferencijoje dalyvavusi geriausia 2022 metų Lietuvos krepšininke išrinkta Justė Jocytė džiaugėsi LKF iniciatyva du metus iš eilės šalyje organizuoti jaunimo čempionatus. „Man neteko dalyvauti Lietuvoje vykstančiame čempionate, įsivaizduoju, kad merginoms žaisti prieš savus žiūrovus turi būti didelė garbė“, – kalbėjo Justė Jocytė.

Justės Jocytės tėtis Alvydas Jocys, šiuo metu einantis LKF merginų atrankų projekto vadovo pareigas, nestokojo optimizmo dėl jaunimo čempionatų sėkmės. „Klaipėdoje stengsimės suburti kuo gausesnes pajėgas, tikiuosi, kad ir verslai prisidės. O Vilniuje kitais metais, bus jau kažkas tokio,“ – sakė šiuo metu Lietuvos mokyklose mergaičių atrankas vykdantis krepšinio specialistas.

2023 m. Europos U20 merginų krepšinio čempionatas vyks liepos 29 – rugpjūčio 6 dienomis. 2024 m. turnyro datos dar nėra paskirtos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų