Stambule (Turkija) surengtas Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas liūdnai baigėsi ispanui Enrique Llopisui.

Vyrų 60 m barjerinio bėgimo finale E.Llopisas nesėkmingai bandė įveikti paskutinį barjerą, už jo užkliuvo ir skaudžiai krito ant galvos prieš pat finišą. Kol varžovai dalinosi medalius, E.Llopisas taip ir liko gulėti be sąmonės.

Medikai greitai atskubėjo prie ispano ir suteikė jam pagalbą, tuo pačiu uždengdami vaizdą nuo žiūrovų ir kamerų. Sirgaliai kurį laiką buvo nuščiuvę, o medikai prie E.Llopiso praleido apie 5 minutes.

Galiausiai E.Llopisas buvo užkeltas ant neštuvų, jam uždėtas kaklo įtvaras. Sportininką gabenant iš arenos, Ispanijos rinktinės gydytojas iškėlė nykštį į viršų, o sirgaliai tai sutiko garsiais plojimais.

Ispanijos lengvosios atletikos federacija vėliau pranešė, kad E.Llopisas buvo nugabentas į ligoninę ir ten yra sąmoningas. Netrukus buvo pasidalinta vaizdo įrašu iš ligoninės, kuriame ispanas padėkojo visiems už palaikymo žinutes.

E.Llopisas 2021 m. laimėjo Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionato bronzą, o 2022 m. pelnė Viduržemio jūros šalių žaidynių bronzą. Tiesa, tai jis padarė ne uždarose patalpose, o stadionuose, kur barjerinio bėgimo sprintą sudaro 110 m distancija.