Savaitgalį finišavo TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionato reguliarusis sezonas. Pirmąją vietą reguliariajame sezone jau ankščiau užsitikrino Šiaulių „Elgos-Grafaitės-SC Dubysos“ (30 tšk.) klubas.

Antrąją vietą užėmė čempionės titulą ginanti Gargždų „Amber-Arlangos“ (28 tšk.) komanda. Ji sekmadienį namuose 3-0 (25:16, 25:17, 25:19) nugalėjo Vilniaus universiteto (VU) ekipą.

Šeimininkams 14 taškų pelnė Robertas Juchnevičius, 13 – Daumantas Katinas. VU komandoje, kuri reguliariajame sezone liko penkta, rezultatyviausiai žaidė Albertas Tomaševičius (7 tšk.).

Kitose rungtynės Lietuvos vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje 1-3 (20:25, 15:25, 25:20, 22:25) pralaimėjo Kelmės „Etoviui“.

Kelmės klubui 23 taškus pelnė Linas Petravičius, 14 – Armandas Bielskus, 11 – Donatas Andriulis. „Sūduvos“ gretose pasižymėjo Valentinas Lekavičius (15 tšk.) ir Jonas Rakickas (14 tšk.).

Nepaisant to, „Sūduva“ (16 tšk.) reguliariajame sezone užėmė trečiąją vietą, o „Etovis“ (13 tšk.) – ketvirtąją.

TOP SPORT vyrų čempionato atkrintamosiose varžybose prie šių komandų prisijungs trys stipriausios B pogrupio ekipos – Gargždų „Amber 2“, Raseinių „Lūšis Volley“ ir Alytaus „Ultra“.

Ketvirtfinalyje „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ žais su Alytaus ekipa, „Amber-Arlanga“ – su „Lūšimi Volley“, „Sūduva“ – su „Amber 2“, o „Etovis“ – su VU tinklininkais.

Ketvirtfinaliai startuos jau ateinantį savaitgalį.

B pogrupio reguliarusis sezonas taip pat baigėsi praėjusį savaitgalį. „Amber 2“ (43 tšk.) laimėjo visas 15 rungtynių ir užtikrintai tapo nugalėtojais. Antrąją vietą užėmė „Lūšis Volley“ (29 tšk.), trečiąją – Alytaus „Ultra“ (26 tšk.). Ketvirtoje pozicijoje liko „Panevėžio agrochemija-SC“ (17 tšk.). Šios komandos varžybos TOP SPORT Lietuvos čempionato B pogrupio finalo ketverto turnyre.

Pasirodymą čempionate baigė Vilniaus „Sostinės Tauras“ ir Kauno „RIO“ (po 10 tšk.).

Moterų čempionate reguliariajame sezone nugalėjo „Kaunas-VDU“

TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate šeštadienį nugalėtojos titulą ginanti Kauno „Kauno-VDU“ komanda namuose 3-0 (25:12, 25:17, 25:19) nugalėjo Kauno „Svajos-Viktorijos-LSU“ ekipą.

Nugalėtojoms 22 taškus pelnė Gvansa Ulumbelašvili, 12 – Gabija Kasperavičiūtė. Pralaimėjusių gretose 12 taškų surinko Martyna Baliukaitė.

„Kaunas-VDU“, likus paskutinėms rungtynėms, užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojų titulą. Ši komanda laimėjo visas 7 rungtynes ir turi 20 taškų. Antrąją vietą užėmė Jonavos „Aušrinė“ (19 tšk.), trečiąją – „Svaja-Viktorija-LSU“ (10 tšk.).