0

Įspūdingai naująjį Eurolygos sezoną pradėjo Kauno „Žalgiris“, nušlavęs Zagrebo „Cedevita“ klubą – 90:62 (27:20, 28:18, 24:15, 11:9).

Pirmasis „Žalgirio“ taškų sąskaitą atidarė komandos kapitonas Paulius Jankūnas 3:0. Mickaelis Gelabale'is sušvelnino skirtumą (6:4), tačiau Oliveris Lafayette'as atstatė persvarą - 8:4. Makedonijos rinktinės žaidėjas Vlado Ilievski taikliai metė iš toli (24:20), bet tuo pačiu atsakė ir aikštėje pasirodęs Mario Delašas - 27:20.

Antrajame kėlinyje pirmasis pasižymėjo Kšyštofas  Lavrinovičius - 29:20. Į tai Luka Babičius atsakė taikliu tritaškiu ir sušvelnino skirtumą iki 6 taškų (29:23). Marko Popovičius du kartus iš eilės taikliai atakavo krepšį iš trijų taškų ir skirtumas išaugo iki rekordinio – 42:27.

Trečiajame kėlinyje žalgiriečiai nusprendė sutvarkyti visus reikalus ir galutinai sudėti taškus ant „i“. Pirmiausia Joano Plazos kariauna padidino pranašumą iki 20 taškų (60:40), o vienu metu pirmavo net 28 taškais. Ketvirtis pasibaigė šeimininkams triuškinant svečius iš Kroatijos 79:53.

Paskutiniosios dešimt žaidimo minučių tebuvo formalumas, kurių metu „Žalgiris“ išlaikė persvarą ir iškovojo lengvą pergalę.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 20, Kšyštofas Lavrinovičius 17, Marko Popovičius 15, Oliveris Lafayette'as 10, Rimantas Kaukėnas 9, Darjušas Lavrinovičius 8, Mario Delašas 5, Adas Juškevičius 4, Vytenis Lipkevičius 2, Oliveris Foote'as, Mindaugas Kuzminskas ir Tremmellas Dardenas po 0.

„Cedevita“: Michaelis Gelabele'is 16, Bracey Wrightas 15, Lukša Andričius ir Vlado Ilievskis po 8.