Euro 2008 čempionato atranka

Šeštadienį buvo sužaista dvidešimt 2008 metų Europos čempionato atrankos varžybų. Triuškinančias pergales iškovojo Anglijos bei Rusijos rinktinės, užtikrintai nugalėjo savo grupėse pirmaujantys vokiečiai ir rumunai, Olandija privertė pasiduoti Bulgariją, netikėtai taškus prarado Ispanija, Portugalija, Turkija ir Ukraina, nesėkmę patyrė Šiaurės Airija, tuo tarpu Italijos ir Prancūzijos dvikova baigėsi be įvarčių.

Sensacija buvo užfiksuota Maltoje, kur vietos futbolininkai rezultatyviomis lygiosiomis 2-2 baigė mačą su Turkija. 41-ąją minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Brianas Saidas, ir nors pačioje pirmo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Halilas Altintopas, 76-ąją minutę Malta vėl išsiveržė į priekį - tiksliai smūgiavo Andre Schembri. Turkams po dviejų minučių antrą kartą šiose rungtynėse pavyko atstatyti pusiausvyrą - tai padarė Servetas Cetinas - tačiau jie prarado du svarbius taškus ir grupėje lieka treti.

Ispanija nesugebėjo palaužti Islandijos rinktinės. Po Xabi Alonso pašalinimo ispanai beveik visą mačą žaidė mažumoje ir pirmi praleido įvartį, tačiau rungtynių pabaigoje sugebėjo išplėšti tašką, kai po tikslios kombinacijos įvartį įmušė Andresas Iniesta.