Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andresas iniesta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andresas iniesta“.

„Barcos“ legenda apie Lionelį Messi: „Jis buvo viskas“

„Barcelona“ legenda Andresas Iniesta sako, kad bus skaudu matyti argentinietį Lionelį Messį žaidžiantį su kito klubo marškinėliais. L.Messi jau oficialiai pasirašė dviejų metų sutartį su Paryžiaus „Saint-Germain“ klubu ir taip baigia savo įspūdingą karjerą „Barcelona“ klube. Iniesta yra tarp milijonų „Barcelona“ sirgalių, kuriems skauda širdį dėl L.Messio pasitraukimo.
2021-08-11

Pasaulio čempionato finalas: akiai patrauklaus reginio laukia ne visi

Futbolo aistruolių laukia neeilinis savaitgalis. Šeštadienį dėl trečiosios pasaulio čempionato vietos žais anglai ir belgai. Sekmadienį – turnyro desertas. Finale ietis sukryžiuos kroatai bei prancūzai. Ne visos portalo tv3.lt kalbintos šalies futbolo legendos tikisi gražaus finalo. Nebus patrauklus akiai „Finale kiekvienos klaidos kaina bus itin didelė. Tokiose rungtynėse labai gražių, rezultatyvių rungtynių sunku tikėtis.
2018-07-13

Cescas Fabregasas: rusų planas buvo išplėšti baudinių seriją ir melstis

Į Ispanijos futbolo rinktinę nepakviestas saugas Cescas Fabregasas sukritikavo pergalingą Rusijos komandos žaidimą pasaulio čempionato aštuntfinalyje. Ispanai rungtynes ir pratęsimą Maskvoje su pirmenybių šeimininkais baigė lygiosiomis 1:1, o po 11 metrų baudinių serijos pralaimėjo 3:4. „Esu be žado, nes tikėjausi kitokių rungtynių. Manau, Ispanijos rinktinė daug stipresnė nei Rusijos komanda. Pastarosios planas buvo išplėšti baudinių seriją ir melstis.
2018-07-02

„Barcelona“ legenda Andresas Iniesta keliasi į Japoniją

Legendinis „Barcelona“ žaidėjas Andresas Iniesta karjerą tęs Japonijos klube Kobės „Vissel Kobe“ klube. 34-erių saugas net 22 metus praleido „Barcelona“ klubo sistemoje ir praėjusią savaitę emocingai atsisveikino, perleisdamas kapitono raištį. Per metus A.Iniesta Japonijoje uždirbs net 25,6 mln. eurų. „Vissel Kobe“ savininkas Hiroshi Mikitani yra artimas A.Iniestos draugas, tačiau ispanas ne dėl to pasirinko būtent šį klubą. „Man tai pasirodė įdomus projektas.
2018-05-24

Cristiano Ronaldo nukarūnuotas socialinėje erdvėje – nepatikėsite, kas jį pralenkė

Futbolo superžvaigždė Cristiano Ronaldo nebėra socialinėje erdvėje labiausiai aptarinėjamas sporto pasaulio žmogus. Jį pralenkė elektroninio sporto atstovas Tyleris Blevinsas, žinomas pravarde „Ninja“. 26-erių vaikinas išpopuliarėjo žaisdamas ir komentuodamas „Fortnite“ žaidimą, dėl kurio yra pamišę sporto pasaulio atstovai. Šį žaidimą ilgomis naktimis Prienuose nuolat žaidė ir LaMelo Ballas.\ T.Blevinsas turi daugiaui nei 4 mln. sekėjų „Twitch“ žaidimų platformoje.
2018-05-11

Likę aštuntfinaliai: neprognozuojama pora, ryškūs favoritai ir „Bayern“ ekskursija

„Liverpool“, Madrido „Real“, „Basel“ ir Turino „Juventus“. Tai – keturios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyvės. Prie jų šią savaitę prisijungs dar keturių komandų futbolininkai. Kas pratęs kovą dėl trofėjaus? „Manchester United“ – „Sevilla“ Vienintelė aštuntfinalių pora, kuri pirmosiose rungtynėse neįmušė įvarčio. Mančesteryje „Sevilla“ tekins bet kokios rezultatyvios lygiosios. „Laukia labai sunkios rungtynės.
2018-03-13

Ispanijoje – eilinė „Barcelona“ pergalė

Ispanijoje – nieko naujo. „Barcelona“ šeštadienį savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo „Malaga“ futbolininkus. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę pasižymėjo Gerardas Deulofeu. 56-ąją rezultatyvų perdavimą atliko Lionelis Messi, o įmušė Andresas Iniesta. „Barcelona“ (25 taškai) pirmauja Ispanijos čempionate, lenkdama „Valencia“ (21 tšk.) ir Madrido „Real“ (17 tšk.
2017-10-22

Traumų išretinta „Barcelona“ startavo pergale

Ispanijos čempionate pirmąją pergalę iškovojo traumų išretinta „Barcelona“. Ji sekmadienį savo stadione 2:0 (2:0) nugalėjo Sevilijos „Real Betis“. Abu įvarčiai krito prieš pertrauką. 36-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Alinas Tosca. 39-ąją minutę įmušė Sergi Roberto. Barselonos komandoje dėl traumų nerungtyniavo Andresas Iniesta, Luisas Suarezas ir Rafinha.
2017-08-21

„Barcelona“ prezidentas rėžė kritikos išvykusiam Neymarui

„Barcelona“ klubo prezidentas Josepas Maria Bartomeu sukritikavo į „Paris Saint-Germain“ persikėlusį Neymarą. Žaidėjas buvo nupirktas už rekordinę 222 milijonų eurų sumą. Spekuliacijos apie Neymaro išvykimą netilo visą vasarą, kai „Barca“ ruošėsi artėjančiam sezonui Jungtinėse Valstijose. Pats žaidėjas nekomentavo savo ateities iki praėjusio antradienio, kai nusprendė išvykti. „Jo elgesys nebuvo pats geriausias. Ne to mes tikimės iš savo žaidėjų. Mes esame atviri, aatvirumo norėjosi ir iš jo.
2017-08-07

„Barcelona“ reikės dar vieno stebuklo – katalonai sudaužyti Turine

Antradienį triuškinamą pralaimėjimą pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mače patyrė „Barcelona“. Ją Turine 3:0 (2:0) sudaužė vietos „Juventus“. Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos. Aktyviai į atakas metėsi šeimininkai. 3-ąją minutę galva tiesiai į vartininką mušė Gonzalo Higuainas. Nepasižymėjo vienas argentinietis, tai padarė kitas. Po kolumbiečio Juano Cuadrado perdavimo kamuolį baudos aikštelėje gavo Paulo Dybala.