Šeštadienį pergale Vokietijos futbolo čempionatą pradėjo vienas sezono favoritų Dortmundo „Borussia“ klubas, kuris namuose 5:2 įveikė Frankfurto „Eintracht“ ekipą.

„Borussia“ pirmąjį įvartį šiose rungtynėse pelnė 23-iąją minutę, kai po Erlingo Haalando rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Marco Reusas.

Vis dėlto jau 27-ąją minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė Felixas Passlackas ir mačo rezultatas tapo lygus.

Bet dar pirmajame kėlinyje šeimininkai vėl buvo priekyje, kai 32-ąją minutę įvartį pelnė Thorganas Hazardas, o 34-ąją minutę rezultatą dar labiau padidino E. Haalandas.

Po pertraukos „Borussia“ pasižymėjo dar du sykius, kai 58-ąją minutę dar vieną įvartį pelnė Giovanni Reyna, o 70-ą minutę artrąjį savo įvartį prid4jo E. Haalandas.

Rungtynių pabaigoje, 86-ą minutę, antrąjį „Eintracht“ rezultatą da sušvelnino, bet daugiau priartėti prie varžovų nesugebėjo.

Įdomu tai, kad E. Haalandas šiose rungtynėse pasižymėjo ne tik dubliu, bet ir trimis rezultatyviais perdavimais.