Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Šį savaitgalį šalia Palangos įsikūrusiame „313 cable park” vyko aukščiausio lygio vandenlenčių varžybos „Red Bull Wakeduel 2022“, kurios į mūsų šalį sutraukė stipriausius šio sporto atletus iš viso pasaulio.

Šį savaitgalį šalia Palangos įsikūrusiame „313 cable park” vyko aukščiausio lygio vandenlenčių varžybos „Red Bull Wakeduel 2022“, kurios į mūsų šalį sutraukė stipriausius šio sporto atletus iš viso pasaulio.

REKLAMA
REKLAMA

Ovacijų publika negailėjo visiems, bet vis tik geriausiai vandeniu skriejo laimėtojai Trent Stuckey (vyrų kategorija) bei Claudia Pagnini (moterų kategorija).

Vyrų grupėje triumfavo Trent Stuckey, raideris, vos prieš mėnesį nusinešęs „Lagenfeld Open” laimėtojo titulą. Sakoma, jo techniškumo ir kūrybiškumo formulės atkartoti nepavyksta niekam. Antrąją vietą iškovojo „Red Bull WakeDuel 2018“ laimėtojas Timo Kapl, kietai varantis jau nuo keturiolikos, kuomet akistaton stojo su garsiausiais vandenlenčių pasaulio raideriais. Na, o trečioji vieta atiteko ne tik vandenlentės, bet ir snieglentės asui Liam Brearley.

REKLAMA
REKLAMA

Claudia Pagnini „Red Bull WakeDuel“ nugalėtojos vardo nepaleido antrus metus iš eilės. „Klaudijos čiuožimas labai švelnus, bet tai, kokią emociją ji įdeda į plaukimą, rodo jos ypatinga asmenybę“, – gyrė renginio komentatorius Clint Liddy. Antrąją vietą merginų finale iškovojo Jamie Lopina, 2021 metais peržengusi visas ribas ir laimėjusi „Full Scope” geriausios raiderės apdovanojimą. Na, o vienuolika kartų pasaulio čempionei Julia Rick šįkart pasisekė mažiau ir jai teko tenkintis trečiąja vieta.

„Matau kiek progreso padarė lietuvės Kamilė Cickevičiūtė ir Guoda Marija Malinauskaitė, geriausios pasaulio raiderėms vertėtų suklusti, šios merginos – tikras iššūkis. Apskritai, esu stipriai sužavėtas varžybų lygiu, šie metai parodo, kiek daug sportininkai patobulėjo. Vieni dalyviai daro neįtikėtinus dalykus ore, kiti – neįtikėtinai greiti, tačiau tuo pačiu ir švelnūs, galiausiai yra tie, kurie tiesiog rizikuoja savo gyvybe aukštyn galva besiversdami per figūras. Tai dar kartą parodo, jog yra labai daug skirtingų būdų kaip čiuožti, šitas sportas yra visiška kūryba“, – įspūdžiais dalijosi renginio komentatorius Clint Liddy.

REKLAMA
REKLAMA

Kodėl „Red Bull WakeDuel“ yra vienos svarbiausių varžybų vandenlenčių pasaulyje? Aišku, sportininkus jos pasitinka su unikaliu dvikovų formatu, tačiau tai – ne vienintelis atsakymas. Pirmiausia, varžybose dalyvauja kiečiausi atletai iš viso pasaulio, o kiečiausi atletai reiškia aukštą lygį ir įspūdingus pasirodymus. Antra, žaidimą paaštrina jau minėtas, iš kitų varžybų išsiskiriantis dvikovų formatas, kuomet raideriai burtų keliu traukia savo priešininką, o dvikovos laimėtojas keliauja į tolimesnį etapą, kuriame jį pasitinka naujas varžovas. Viena klaida gali kainuoti prarastą šansą, todėl dalyviai kiekvieno pasirodymo metu stengiasi iki paskutiniųjų. O kur dar legendiniai raiderių pamėgti vakarėliai – ne vienas jų yra prisipažinęs, kad tai itin laukiama metų akimirka.

„Mačiau įtampą dalyvių veiduose, jie jaudinosi. Bet kai tik pažvelgdavau į publikos veidus, regėdavau tik šypsenas. Šių kituose konkursuose dažniausiai nematai, nes žmonės būna per stipriai susifokusavę į varžybas. Supratau vieną – be žiūrovų palaikymo renginys nebūtų

buvęs toks nuostabus, čia sutiktų žmonių nuoširdumas yra neįkainojamas dalykas. Ir nėra nieko, ką keisčiau – „Red Bull WakeDuel” yra pasaulinio lygio renginys, kuris parodo, kaip gera žaisti su vandeniu – magiškuoju elementu apvalančiu sielą ir kūną ”, – įspūdžius užbaigė Clint Liddy.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų