Du įvarčius Čempionų lygos pusfinalyje įmušęs Rodrygo: „Sunku paaiškinti, kas nutiko“

Benzema pasiuntė žinutę

Madrido „Real“ puolėjas Rodrygo, įmušęs du įvarčius į „Manchester City“ vartus antrose Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse (3:1) paskutinėmis minutėmis, pakomentavo komandos pasirodymą ir kelialapį į finalą.

„Nemanau, kad galėsiu paaiškinti... Neturiu žodžių paaiškinti tam, kas nutiko. Už „Real“ esame pasirengę kautis iki paskutinės akimirkos. Mes buvome beveik mirę.

Tačiau po pirmojo mano įvarčio pradėjome tikėti ir man pavyko dar kartą įmušti įvartį per papildomą laiką. Esu labai laimingas, jog įmušiau du įvarčius ir padėjau komandai patekti ten, kur ji turi būti – Čempionų lygos finale“, – cituoja žaidėją Ispanijos spauda.

Priminsime, kad susumavus dviejų rungtynių rezultatą „Real“ įveikė „Man City“ 6:5 ir pateko į turnyro finalą, kuriame susitiks su „Liverpool“.

Čempionų lygos finalas – gegužės 28 dieną.

„Naktis, kupina emocijų... Labai didžiuojuosi komanda. Pasimatysime finale Prancūzijoje“, – po mačo rašė Madrido ekipos lyderis Karimas Benzema.