• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO 1 DEN 1
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB 0 ENG 1
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU 3 UKR 0
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL 0 SVK 1
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT 0 FRA 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR 3 GEO 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR 2 CZE 1
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO 2 ALB 2
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER 2 HUN 0
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO 1 SUI 1
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO 1 SRB 1
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN 1 ENG 1
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP 1 ITA 0
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 15:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 18:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 21:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 15:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 18:40
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 21:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 18:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 18:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 21:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 21:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 18:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 21:40
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitgalį Druskininkuose įvyko Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) ir jaunučių (iki 15 metų) badmintono asmeninis čempionatas. Absoliučiais čempionais tapo Viltė Paulauskaitė, Uma Ivanauskaitė ir Dominik Tankevič.

10

Savaitgalį Druskininkuose įvyko Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) ir jaunučių (iki 15 metų) badmintono asmeninis čempionatas. Absoliučiais čempionais tapo Viltė Paulauskaitė, Uma Ivanauskaitė ir Dominik Tankevič.

REKLAMA

Jaunimo (iki 19 metų) čempionate vyrų vienetų čempionu tapo Domas Pakšys („Capital badminon club“, toliau CBC). Sidabrą iškovojo Rokas Lesinskas (Kęstučio Navicko Badmintono Akademija, toliau KNBA), bronzos medaliais pasipuošė Jurgis Jatulis (KNBA) ir Markas Gedrimas (Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas).

Moterų vienetų čempionės titulu džiaugėsi Viltė Paulauskaitė (KNBA), finale įveikusi Jorūnę Šalnaitę (CBC). Bronza atiteko Jogailei Kelečiūtei ir Jorei Kavaliauskaitei (abi – CBC).

Vyrų dvejetų auksu pasidabino Roko Lesinsko ir Nojaus Tenikaičio tandemas (KNBA ir Tauragės SK „Volanas“). Sidabras atiteko Daniel Leonovič ir Joringiui Skirgailai (CBC ir SBK „Lion“), bronzą pasidalijo Joris Ivanauskas ir M. Gedrimas (Badmintono Centras ir Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas) bei Kajus Vilpišauskas ir Mykolas Grigas (KNBA).

REKLAMA
REKLAMA

Moterų dvejetų varžybas laimėjo V. Paulauskaitė ir Monika Sukackaitė (KNBA ir Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas).

Mišrių dvejetų auksas pasipuošė V. Paulauskaitės ir R. Lesinsko (KNBA) krūtines. Sidabras atiteko Jogailei Kelečiūtei ir D. Pakšiui (KNBA). Bronza džiaugėsi Ieva Paškevičiūtė ir Joris Ivanauskas bei M. Sukackaitė ir N. Tenikaitis.

REKLAMA

Trijose kategorijose aukso medalius iškovojusi V. Paulauskaitė tapo absoliučia jaunimo čempione.

Jaunučių (iki 15 metų) čempionato vyrų vienetų laimėtoju tapo Dominik Tankevič (KNBA), finale įveikęs Roką Krūminą (Klaipėdos miesto badmintono sporto klubas). Bronza atiteko Arnui Jarmalauskui (Prienų BK). Merginų čempione tapo Uma Ivanauskaitė (Badmintono centras), sidabras atiteko Gabijai Beržinskaitei (CBC), bronza – Elzei Dindaitei (CBC).

REKLAMA
REKLAMA

Vaikinų dvejetų šalies čempionais tapo Dominik ir Daniel Tankevič (KNBA), finale nugalėję A. Jarmalausko ir Tautvydo Stanaičio porą. Bronza pasipuošė Vakaris Pudokas ir Mykolas Jakštys (Šakių kultūros ir sporto klubas).

Merginų dvejetų varžybas laimėjo U. Ivanauskaitė ir Gretė Velykytė (Badmintono centras ir KNBA). Sidabras atiteko G. Beržinskaitei ir E. Dindaitei (CBC), bronza – Elijai Sunkladaitei ir Atilei Vyblovai (Panevėžio BK).

Mišrių dvejetų čempionais tapo U. Ivanauskaitė ir Dominik Tankevič.

Absoliučiais amžiaus grupės čempionais tapo U. Ivanauskaitė ir Dominik Tankevič.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų