Donato Motiejūno siekiantis „Rockets“ treneris: jis daro tai, ką turi daryti

Priešsezoninis „Houston Rockets“ etapas prasidėjo, tačiau Donatas Motiejūnas vis dar nežinioje. Apriboto laisvojo agento statusą turintis lietuvis galėjo sutikti su klubo pasiūlytu vienerių metų 4,4 mln. JAV dolerių pradiniu pasiūlymu, tačiau šis terminas baigėsi šeštadienį be rezultatų.

Anot ESPN apžvalgininko Calvino Watkinso, „Rockets“ kalbėjo su D-Mo agentu prieš pasibaigiant terminui, tačiau susitarti jiems nepavyko.

Tai keista situacija, tačiau į panašią pernai buvo patekęs „Cleveland Cavaliers“ aukštaūgis Tristanas Thompsonas. Šis taip pat laukė ir galiausiai spalio 21 dieną pasirašė penkerių metų 82 mln. JAV dolerių sutartį. Tuomet jau buvo pasibaigusios visos priešsezoninės rungtynės.

Tiesa, nepanašu, kad panašus gausybės ragas pasipiltų ant lietuvio galvos. Pripažįstama, kad jis vienas iš talentingesnių žaidėjų lygoje, gerai pataiko iš vidutinio nuotolio ir ginasi, tačiau klubai vengia pasirašyti su juo sutartį dėl jo sveikatos bėdų.

D. Motiejūnas 2015 metų balandį turėjo nugaros operaciją ir praėjusį sezoną sužaidė tik 37 rungtynes. „Detroit Pistons“ norėjo mainais gauti D-Mo, tačiau išsiuntė jį atgal dėl nepraeito medicininio testo.

REKLAMA

Nepanašu, kad „Rockets“ negalėtų apsieiti be D. Motiejūno – Ryanas Andersonas, Clintas Capela ir Nene „paims“ daugiausiai minučių žaisdami sunkiojo krašto ir vidurio puolėjo pozicijose. Čia dar laiko tikisi gauti Montrezlas Harrellas ir Chinanu Onuaku. Atrodo, geriausia išeitis lietuviui bus parodyti kitą sezoną, ką jis gali iš tikrųjų.

Pats „Rockets“ treneris Mike‘as D‘Antoni kalba, kad D. Motiejūnas yra sudėtingoje situacijoje: „Donatas daro tai, ką turi daryti. O tuo tarpu mes savo keliu judame pirmyn“, – teigė jis ir pabrėžė, kad norėtų matyti lietuvį savo komandoje, bet supranta, kad NBA yra verslas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų