Donato Motiejūno „AS Monaco“ klubas penktadienio vakarą namuose surėmė ginklus su Vilerbano ASVEL krepšininkais. Po atkaklios kovos pergalę 80:70 (14:23; 27:14; 16:24; 23:9) šventė Saša Obradovičiaus auklėtiniai.

Monakas rungtynes perlaužė paskutinėmis mačo minutėmis. Likus žaisti kiek daugiau nei trims minut4ms rezultatas buvo lygus 68:68.

Tada tritaškį įmetė Mike'as Jamesas, Alpha Diallo įmetė tritaškį su pražanga ir vėliau pridėjo du taškus – 77:68.

Per likusią 51 sekundę „AS Monaco“ atsilaikė.

Pirmoje rungtynių pusėje ASVEL vienu metu pirmavo 11 taškų.

D. Motiejūnas nugalėtojams per 11 minučių pelnė 3 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

„AS Monaco“: Alpha Diallo 21 (9 atk. kam., 2 rez. perd.), Elie Okobo 16 (1 atk. kam., 4 rez. perd.), Mike Jamesas 15 (1 atk. kam., 2 rez. perd.), Jordanas Loydas 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Donta Hallas 5 (3 atk. kam., 1 rez. perd.), Yakuba Ouattara 4 (1 atk. kam., 1 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 3 (3 atk. kam., 1 rez. perd.), Jaronas Blossomgame (3 atk. kam., 1 rez. perd.) ir Mamas Jaitehas (2 atk. kam. ) po 2.

ASVEL: Timothe Luwawu-Cabarrotas 18 (3 atk. kam., 4 rez. perd.), Mike Scottas (7 atk. kam., 2 rez. perd.) ir Joffrey Lauvergne (6 atk. kam., 1 rez. perd.) po 11, Davidas Lighty 9, Nando De Colo (1 atk. kam., 2 rez. perd.) ir Youssoupha Fallas (12 atk. kam.) po 6, Paris Lee 5 (2 atk. kam., 6 rez. perd.), Charlesas Kahudi 4 (4 atk. kam.).