Donato Motiejūno fanai panikuoja: kodėl jis vis dar neturi sutarties?

Vis dar be klubo esančio Donato Motiejūno gerbėjai netveria savo kailyje. Socialiniame tinkle „Twitter“, sukūrę netikrą krepšininko profilį jie pasidalino žinute: „Vau, Ty Lawsonas pasirašė sutartį. Ką aš darau blogai?“

Šiuo metu Donatas Motiejūnas yra apribotas laisvasis agentas ir vis dar neturi klubo. Realiausia, kad lietuvis liks Hiustone, jei kita komanda nepasiūlys pelningesnio kontrakto.

D-MO vasara – kupina nežinomybės. Vis dar laukdamas kontrakto jis buvo priremtas prie sienos Lietuvos krepšinio federacijos ir turėjo atsisakyti olimpinių žaidynių, kadangi Jonas Kazlauskas ilgiau laukti nenorėjo.

NBA klubų dėmesio lietuvis sulaukia, tačiau anksčiau patirta nugaros trauma tikriausiai kelia per didelę riziką ir abejones. 

Gruodį D. Motiejūnas grįžo į aikštę, tačiau ne toks, koks norėtųsi: sulėtėjęs, ne geriausios formos. Po 13 minučių gruodį 13-oje rungtynių sužaidęs lietuvis pelnydavo po 5,6 taško. Tada vėl 25 praleistos rungtynės.

Asmeninių nesėkmių kulminaciją D-Mo pasiekė NBA mainų metu. Jis buvo iškeistas į Detroito „Pistons“. Tai buvo staigmena ne tik lietuviui, bet ir Hiustono sirgaliams, kurie ilgalaikėje perspektyvoje žaidėją matė komandoje.

REKLAMA

Tai nebuvo pabaiga. Detroito klubas mainus anuliavo, nes naujasis narys nesugebėjo „praeiti“ medicininės patikros. Tada D-Mo supyko. „Kalbėsiuosi su agentu ir teisininkais. „Pistons“ turėjo priėjimą prie mano medicininių įrašų, todėl viską žinojo. Jie sumažino mano vertę. Medicininė patikra buvo tikras pokštas. „Pistons“ turės pasiaiškinti už savo veiksmus“, – tada kalbėjo lietuvis.

Po nepavykusių mainų – sugrįžimas į komandą, kuri tave išmainė. „Žiūriu į tai, kaip į verslą. Čia – mano namai. Kodėl nesidžiaugti sugrįžus namo? Mano santykiai su „Rockets“ sirgaliais yra nuostabūs“, – „Fox sports“ tada sakė lietuvis.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų