Rinktinės tęsia pasiruošimą Tokijo olimpinių žaidynių krepšinio turnyrui. Favoritė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) komanda vėl davė peno savo aistruoliams nerimauti.

NBA žvaigždynas Las Vegase vykusiose draugiškose rungtynėse 83:91 (27:24, 19:13, 18:32, 19:22) pralaimėjo Australijai.

Primename, kad JAV krito ir pirmajame susitikime prieš Nigeriją – 87:90.

Užtikrintai pirmąją rungtynių dalį žaidę amerikiečiai susikrovė devynių taškų pranašumą, tačiau smarkiai paleido vadeles po pertraukos.

Patty Millso užkurti australai trečiąjį kėlinį laimėjo net 14 taškų pranašumu, o jau minėtas ekipos lyderis ketvirtajame kėlinyje sumetė 10 iš 22 savo komandos taškų.

JAV: Damianas Lillardas 22, Kevinas Durantas 17, Bradley Bealas 12 taškų.

Australija: P. Millsas 22, Joe Inglesas 17, Matisse'as Thybulle 12, Chrisas Gouldingas 11 taškų.