13
Oklahoma Sičio „Thunder“ – Šarlotės „Hornets“ 101:113 (nuotr. SCANPIX)

Oklahoma Sičio „Thunder“ savo aikštėje 101:113 pralaimėjo Šarlotės „Hornets“. Lietuvis Domantas Sabonis šeimininkų gretose žaidė mažai, o Russellas Westbrookas atsidūrė per žingsnį nuo įspūdingo rekordo.

13

„Thunder“ rungtynes pradėjo geriau ir 6-ąją minutę buvo priekyje 13:6. Po poros minučių „Hornets“ persvėrė rezultatą (17:16). Šarlotės krepšininkai pirmavo viso likusio mačo metu.

13-ąją minutę svečių pranašumas tapo dviženkliu (34:22).

Trečiajame kėlinyje „Hornets“ pirmavo 19-a (75:56 – 29 min.), ketvirtajame – 21 tašku (101:80 – 40 min.).

„Hornets“ perėmė 18 kamuolių, bet patys suklydo tiek pat kartų. „Thunder“ prarado 24 kamuolius.

D. Sabonis rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo, aikštėje praleido 13 minučių, per kurias pelnė penkis taškus.

Per žingsnį nuo įspūdingo rekordo atsidūrė lietuvio komandos draugas R. Westbrookas. Jis atliko 40-ąjį sezono trigubą dublį ir vienu atsilieka nuo geriausio visų laikų rezultato, užfiksuoto 1961–1962 metų sezone. Tada legendinis Oscaras Robertsonas per sezoną surinko 41 trigubą dublį.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 40 (14/31 metimų, 5/5 baudų, 13 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų), Victoras Oladipo 19 (6/14 met., 5/5 baud., 6 rez. perd.), Andre Robertsonas 12 (6/7 met., 6 atk. kam.).

„Hornets“: Kemba Walkeris 29 (10/20 met.), Frankas Kaminsky 18 (5/9 met., 5/6 baud.), Michaelas Kiddas-Gilchristas 16 (5/8 met., 6/6 baud., 6 atk. kam.), Jeremy Lambas 13 (5/7 met.), Cody Zelleris 11 (5/7 baud.).

„Thunder“ (43 pergalės / 33 pralaimėjimai) užima šeštąją Vakarų konferencijos vietą. „Hornets“ (36/41) – 10-a Rytuose. Oklahomos Sičio komanda užsitikrinusi kelialapį į atkrintamąsias, Šalotės krepšininkai dėl jo dar kovoja.